Тротуарна плитка у Дніпрі


Плитка садова пеньок (спил) з корою
Плитка садова пеньок (спил) з корою (v2)
Плитка садова пеньок (спил) з корою (v3)
Плитка садова пеньок (спил) з корою (v3)
NEW
Тротуарна плитка Піщаник
ХІТ
Тротуарна плитка Старе місто 4 см
NEW
Тротуарна плитка Шоколадка 3см
Тротуарна плитка Ламинат 3см
ХІТ
Цегла 4см сухопресована
NEW
Тротуарна плитка 8 цеглин
Садова плита 50х50 пазл
Тротуарна плитка Травниця (ЕКО) 6 см
Тротуарна плитка дерев'яний квадрат 22х22х5см
Тротуарна плитка Доска 66,5х22х5см
NEW
ХІТ
Тротуарна плитка дошка 100х25см
Тротуарна плитка дошка 110х20см
Тротуарна плитка під дерево (Дошка)
NEW
Тротуарна плита Пеньки
Пеньок для саду
Тротуарна плитка спил (пеньок) 60см
Тротуарна плитка Паркет 50см
Тротуарна плитка Сліди
Плита садова Старе місто
Плита садова 12 цеглин

Тротуарна плитка Дніпро

Тротуарна плитка Дніпро – прикраса вашого подвір'я. Вона не просто додає вашому будинку затишку та витонченості, але й дозволяє вам відчувати комфорт. Таке покриття – позбавлення від сміття та бруду, нерівностей, негарного загального вигляду.

Класична, непідвладна часу, бетонна тротуарна плитка, сьогодні в абсолютно новій якості, дозволяє отримати традиційну затишну атмосферу в новій естетиці. Бетонна тротуарна плитка популярна і часто використовується в міських умовах, вона дозволяє швидко укладати великі площі, призначені для пішохідного руху. Вони є гарною альтернативою бетонній бруківці.

Тротуарна плитка (Дніпро) відмінно підходить для тротуарів, провулків, проїздів та парковок. Плитку можна використовувати як для пішохідних доріжок, так і для зміцнення частини саду або ділянки. Тротуарна плитка відрізняється міцністю – тому може довго зберігати початкову форму та властивості. Сірий колір панелей підійде до більшості фасадів та архітектурних рішень.

Тротуарна плитка має багато варіантів використання. Можна викласти не тільки доріжки на ділянці, але й створювати простір навколо басейну чи ставка. Конструкції з кубів і плит можна поєднувати з іншими матеріалами, наприклад, деревом або натуральним каменем.

Тротуарна плитка та бруківка доступні в різних кольорах та формах, завдяки чому ми можемо створити на поверхні неповторний візерунок.

Наша компанія ДНІПРО Бетон пропонує вашій увазі широкий вибір плитки за ціною від виробника на будь-який смак. Ми підібрали безліч кольорів, візерунків, тиснення для того, щоб ви могли прикрасити своє подвір'я так, як вважаєте за потрібне.

Переваги тротуарної плитки

Плитка тротуарна – це не просто якісний декор для вашого двору. Завдяки красивому покриттю вдається створити терасу вашої мрії: вона завжди буде чистою, рівною, красивою, міцною. Є такі настили ще ряд переваг.

 1. Екологічність. Для виробництва такої плитки використовують лише екологічно чисту сировину. Це означає, що під час нагрівання або опадів поверхня не виділяє токсичних речовин. Саме тому асфальт виявляється менш практичним.
 2. Міцність. Сучасна тротуарна плитка виготовляється із застосуванням інноваційних технологій – як правило, це віблолиття або вібропресування. Завдяки такому підходу вдається досягти невисокого коефіцієнта тертя, а також і високої надійності. Покриття довгий час залишається цілим незважаючи на погодні умови.
 3. Простота догляду. Прибрати забруднення з настилу просто - можна замість або промити його. При необхідності можна провести ремонтні роботи, замінивши необхідний елемент.
 4. Незалежність від кліматичних умов. У нашому магазині можна купити ті плити, які не руйнуються від вологи або спеки, не тріскаються під час низьких температур, витримують зледеніння.
 5. Естетичність. Красива плитка з візерунком виглядає набагато виграшніше «голої» землі, вона захищає ваше подвір'я від утворення бруду в негоду. Можна викласти будь-який орнамент, аж до повноцінної картини.
 6. Така тротуарна плитка порадує вас і своєю ціною - це оптимальний варіант для прикраси як міських площ, так і приватного сектора.

Наші послуги

Купити тротуарну плитку у Дніпрі ви можете у нашому магазині. Ми підібрали широкий асортимент для вас:

 1. крім класичного забарвлення представлені і яскраві варіанти та забарвлення під дерево;
 2. різноманітність орнаментів та візерунків для створення оригінальної композиції;
 3. приємна ціна на тротуарну плитку завжди;
 4. виготовлені із міцного екологічно чистого матеріалу.

Тротуарна плитка ціна на яку значно нижча за аналогічну тротуарну плитку по Дніпру повинна викликати питання, чому таке можливо, чи то акція на виробництві, чи вам пропонують тротуарну плитку другого сорту.

Наша компанія випускає тротуарну плитку в Дніпрі:

 • тротуарна плитка піщаник
 • плитка тротуарна шоколадка 300/300/30
 • плитка 40/40, паркет
 • сухопресована плитка старе місто і цегла, товщина 4 і 6 см.

Наша компанія є виробником багатьох інших виробів з бетону, ознайомтеся в нашій пропозиції більш докладно: європаркани, залізничні кільця, форми для виробництва єврозабору.

Догляд за тротуарною плиткою у Дніпрі

Для видалення домішок у вигляді пилу, що проникає в порожнини матеріалу, і лишайників, що покривають плитки в затінених і вологих місцях, краще використовувати мийку високого тиску зі спеціальною насадкою. Для отримання тривалого ефекту також рекомендується використовувати хімічні речовини для знищення зелених грибків, які одночасно затримують їх розвиток та відновлюють протиковзкі властивості плитки.

Не рекомендується зіскаблювати мохи та лишайники, оскільки це може порушити структуру матеріалу.

Видалення плям з тротуарної плитки

Плями мастила або моторного масла, що проникли в матеріал, слід видаляти за допомогою спеціалізованих засобів для очищення тротуарної плитки та бруківки. Їх вибір слід ретельно продумати і проконсультуватися з фахівцем, оскільки дуже сильні засоби можуть знебарвити очищену поверхню.

Просочення бруківки

Рекомендується в місцях, схильних до сильного забруднення, наприклад на майданчиках для барбекю, проїздах і парковках. Просочення полягає в покритті тротуарної плитки або бруківки препаратом, що захищає їх від вбирання води та рідких домішок (олії, бензину тощо). Просочення позитивно впливає на довговічність матеріалу і підвищує його стійкість до подряпин та стирання.

Прополка між плитками

Забрати бур'яни, що проростають у проміжках між плитками, - завдання не з простих. Не рекомендується робити це механічно (обскубуючи рослини). Набагато простіше і нешкідливою для конструкції садової доріжки видалити бур'яни за допомогою гербіцидних препаратів, які вносяться за допомогою обприскувача або маркера.

Заповнення прогалин

Коли у проміжках між плитками зменшиться кількість піску, його необхідно заповнити заново. Видування та перенесення частинок матеріалу комахами може призвести до порушення стійкості плитки. Тому іноді поверхню слід перекладати дрібним піском.