Широкоформатна тротуарна плитка у Дніпрі


Тротуарна плитка Гладка 1х0,5м
Тротуарна плитка Дикий камінь
NEW
ХІТ
Тротуарна плитка дошка 100х25см
Тротуарна плитка дошка 110х20см
Плита садова 12 цеглинШирокоформатні плити для тротуарів є новим напрямком у дизайні вуличних просторів. Сьогоднішні тротуари та тераси перед приватним будинком можна укладати не лише невеликою бруківкою, але й зручнішою у монтажі великою бетонною плиткою. Ця тенденція особливо актуальна, оскільки великі елементи роблять простір візуально більше завдяки мінімальній кількості швів.

У благоустрою вуличних територій та комерційних об'єктів ми також спостерігаємо повернення до використання великих тротуарних плит. Це не лише стильне рішення, а й дуже функціональне. Сучасні ландшафтні тенденції піднімають традиційні матеріали на новий рівень досконалості, надаючи унікальні можливості для творчості та експериментів в оформленні зовнішніх просторів.

Особливості тротуарної плитки великого формату

Поняття "великоформатна тротуарна плитка" зазвичай відноситься до виробів, розмір яких перевищує 500x500 мм. Вибір плитки великого формату обґрунтований кількома причинами:

  • вона відмінно підходить для ефективного покриття великих площ, так як використовується менше елементів порівняно з меншою плиткою;
  • окремо розміщені, оточені декоративною галькою або облямовані зеленим газоном, плити виглядають красиво та сучасно.

Плити для вулиці великого формату вражають своїм зовнішнім виглядом, використовуються не тільки біля будинку, а й у парках, на доріжках. Різноманітність розмірів та висока зносостійкість роблять їх ідеальним рішенням для територій з інтенсивним пішохідним рухом.Переваги великоформатної плитки для тротуарів

  • Різноманітність дизайнів – можна купити широкоформатну тротуарну плитку із різною фактурою, вироби прямокутної чи квадратної форми.
  • Стійкість до погодних перепадів – плити добре переносять зміни температури, сильні морози та спеку.
  • Довговічність - плитка складається з міцного та довговічного бетону.
  • Ремонтопридатність – можна замінювати окремі елементи.
  • Екологічність – виготовляється із екологічних матеріалів.
  • Розумна ціна – вартість плит невисока.

Ціна тротуарної плитки великого розміру

Вартість може бути різною залежно від дизайну та розміру – від 125 грн/шт. Ми самі є виробниками, тому тримаємо оптимальний рівень цін та можемо підібрати для вас оптимальний варіант під запланований бюджет.

Де придбати тротуарну плитку великого розміру

"Дніпро Бетон" пропонує ідеальні тротуарні плити великого формату, здатні ефективно вирішити різні дизайнерські завдання. Ми маємо самовивіз у Дніпрі або можемо організувати доставку по області. Плитка продається поштучно, розрахувати необхідну кількість для вашого проекту допоможуть наші менеджери.

Звертайтесь – будемо раді співпраці!