Купити металеві листові ворота у Дніпрі


Розпашні ворота - метал (3x2м)
Розпашні ворота - профлист (3x2м)
Розпашні ворота - жалюзі (3х2м)
Розпашні ворота з хвірткою - метал (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - профлист (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - жалюзі (3x2м)
Розпашні ворота - метал (3x2 +1)
Розпашні ворота - профлист (3x2 +1)
Розпашні ворота - жалюзі (3х2 +1)
Розпашні ворота (4x2м)
Розпашні ворота з хвірткою (4x2м)
Розпашні ворота (4x2 +1)
Ворота відкатні металічні
Хвіртка метал
Хвіртка профлист
Хвіртка жалюзі


Популярні види металевих воріт (Дніпро)

Металеві ворота – це звичайнісінький, «бюджетний» варіант воріт, тому вони дуже популярні в Дніпрі насамперед завдяки низькій ціні. Другий різновид таких металевих воріт – фільончасті. Це вже вироби преміум-класу: дорогі, але дуже гарні.

Переваги воріт із металу

  • Економічність – металеві конструкції будуть економічно вигідним рішенням у довгостроковій перспективі.
  • Стійкість до погодних умов – завдяки захисному шару полімерної фарби ворота стійки до корозії.
  • Висока міцність – вони стійкі до деформацій та пошкоджень.
  • Гарний зовнішній вигляд – є різні варіанти дизайнів, кольорів і стилів.


Види конструкції металевих воріт для паркану

За конструкцією існують два основні різновиди:

  1. Розпашні. Дві стулки, що відкриваються всередину двору або назовні, фіксуються на упорі посередині в'їзду.
  2. Відкатні. Зміщуються убік, конструкція на роликах.

Розпашні ворота мають дві розстібні стулки, що відкриваються, як правило, всередину двору. Такі ворота – ефективний елемент безпеки. Вони надійні, міцні, а також можуть бути обладнані замком із ключем, кнопковою або безконтактною системою контролю доступу. Полотно та опори воріт покриваються різними антикорозійними складами, що забезпечує їх тривалий термін служби.

Відкатні металеві ворота у Дніпрі мають складнішу конструкцію, а також на них найчастіше ставлять автоматику. Конструкція складається з напіввідкритого профілю, усередині якого рухаються ролики. Опорні каретки підтримують всю вагу воріт у так званій противазі, коли вони закриті.

Для встановлення відкатних воріт та складання роликів та приводів потрібен додатковий фундамент праворуч або ліворуч від вхідного стовпа. На відміну від розпашних, для таких воріт не потрібні стопори по центру в'їзного отвору. Полотно відкатних воріт зміщується паралельно паркану, а отже не потрібно великого простору всередині та зовні двору, щоб відкрити стулки. Серед наших клієнтів саме це вирішальний фактор при виборі різновиду конструкції.

Види полотен воріт для двору

  • Металеві ворота «Шоколадка» – така «смачна» назва походить від форми фільонок, з яких складається полотно стулок. Фільонки – це пластини певної форми, їх вставляють у раму разом з іншими, щоб створити єдине полотно. Крім того, ворота «Шоколадка» мають властивий їй колір – зазвичай їх фарбують коричневою фарбою. Таким полотном можна обшити відкатні або розпашні ворота.
  • Ворота з профнастилу – теж можуть бути як розпашними, так і відкатними. Сам же по собі профнастил – це залізний шифер, який використовують для обшивки каркаса воріт. На поверхню металопрофілю наноситься полімерна фарба.
  • Листові ворота – листовий метал має більшу міцність у порівнянні з профнастилом. Крім того, металева обшивка має довговічність, відмінно справляється з вітровими навантаженнями і рідко схильна до деформацій. Лист може бути рівним або формованим, наприклад, у продажу популярна модель «Жалюзі». Велика вага металу – мабуть, єдиний недолік таких конструкцій.


Як купити ворота з установкою

Компанія «Дніпро-Бетон» виробляє, а також виконує доставку воріт з наступним встановленням. Можна замовити монтаж хвірток та воріт у Дніпрі та по всій Дніпровській області. У каталозі ціна воріт вказана без монтажу – доставка та встановлення оплачуються окремо. Купити ворота з профнастилу, металеві, листові або фільончасті в Дніпрі дуже просто – зателефонуйте або напишіть в месенджери. Наш співробітник проконсультує, допоможе вибрати конструкцію та обшивку, зробить попередній прорахунок, а також уточнить деталі для виїзду на замір (якщо потрібно).

Для замовлення хвірток та воріт потрібно залишити передоплату у розмірі 50% від вартості. Термін виготовлення – від 2-5 днів.

Наша компанія також займається виробництвом бетонних європарканів, а також багатьох інших виробів з бетону для будівництва, двору та саду. Ознайомтеся з нашими пропозиціями докладніше: європаркани, залізобетонні кільця, форми для виробництва європарканів.

Металеві ворота – ціна у Дніпрі

Ми пропонуємо широкий вибір воріт за найвигіднішими цінами у Дніпрі. Незалежно від ваших потреб, ми знайдемо ідеальне рішення: різноманітність конструкцій, розмірів, видів зашивок. Є варіанти на різний бюджет, звертайтесь – підберемо!