Купити огорожі та паркани в місті Дніпро.

Основне завдання кожного власника приватного будинку, дачі чи заміського особняка є огородження власної ділянки. З цією метою можна використовувати всілякі види бетонних парканів, які характеризуються високими властивостями міцності, привабливим зовнішнім виглядом і при цьому вважаються досить доступними в плані вартості. Компанія «Дніпро БЕТОН» пропонує на вибір кілька видів парканів різних форм, розмірів та з різноманітним дизайном:

  • Європаркани стандартні – односторонні конструкції, що відрізняються текстурою та мають оригінальний дизайн з лицьового боку. Додатково можливе замовлення євроогорож з доставкою по Дніпру та подальшим монтажем на певній ділянці.
  • Двосторонні огорожі - бетонні конструкції, що мають малюнок відразу з двох сторін. Особливо популярне застосування цих огорож на фасадних ділянках, де потрібна наявність малюнка з двох сторін.

Крім того, на замовлення доступні бетонні стовпи різної довжини та висоти, які виступають у ролі надійної опори для всієї огорожі. На вибір клієнтам запропоновано:

  • Бетонні стовпи, всередині яких було використано металеву арматуру. Такі конструкції не бояться морозів, не гниють, не покриваються корозією за рахунок бетонного шару. Стовпи використовуються для різних видів огорож.
  • Стовпи для сітки рабиця – відмінне рішення для всіляких побутових потреб (створення огорож на дачній ділянці, приватному будинку та інше).
  • Стовпи для саду – такі стовпи одержали назву виноградних виробів. Вони виконують функцію підтримки для плодових дерев, для саджанців та інше. У середньому термін служби цих стовпів варіюється в межах 15-20 років.

Продумана конструкція забезпечує швидку установку, яку зможуть виконати фахівці компанії «Дніпро БЕТОН» одразу після приїзду на об'єкт.

Переваги секційних бетонних огорож

Секційні паркани, що складаються з панелей та стовпів, вважаються досить оригінальним та практичним способом оформити власну ділянку, а також захистити її від сторонніх поглядів. Такі конструкції є затребуваними та досить популярними за рахунок таких причин:

  1. Завдяки високотехнологічному оснащенню та налагодженому виробництву вдається виготовляти огорожі з різним дизайном. У результаті кожен клієнт зможе підібрати для себе найбільш вдалий варіант.
  2. Зручна та проста секційна конструкція бетонних огорож. Залежно від кількості горизонтальних секцій залежатиме майбутня висота огорожі, яку можна легко змінити – додаючи або прибираючи кілька елементів.
  3. Простий монтаж – це перевага є наслідком попереднього аргументу.

Купити бетонні огорожі в Дніпрі можна прямо зараз, ознайомившись із запропонованим асортиментом на сайті. Наша команда «Дніпро БЕТОН» готова запропонувати декілька варіантів ідеальних конструкцій, доставка яких здійснюється також до інших міст України.