3D сітка - сучасна огорожа з сітки


Сітка 3D ЕКО (3x4 мм)
Сітка 3D СТАНДАРТ (4x4 мм)
Сітка DUOS (посилена)
Аксесуари для 3D сітки
Кріплення для 3D сітки

 

Секційний паркан з сітки 3D

Сітчастий паркан - одне з найдоступніших і найпростіших у монтажі рішень для огорожі. Його часто використовують навколо парків, спортивних майданчиків, об'єктів, що охороняються, приватної території. Сьогодні на ринку представлено безліч варіантів сітчастих огорож з 3D сітки, оскільки це недорогий і досить довговічний матеріал для будь-якої ділянки.

Сітка 3D для паркану у Дніпрі

Різновиди 3Д панелей огорожі

Секційні огорожі можуть відрізнятися залежно від таких параметрів:

 • Розмір секції - довжина зазвичай 2,5 м, висота буває різною. За рахунок цього можна робити паркани різної висоти.
 • Діаметр дроту - прямо впливає на міцність конструкції.
 • Розмір комірок - чим менше, тим міцніше вийде паркан.
 • Захисне покриття – визначає довговічність дроту.

Як виробляється сітка 3D для паркану

Сітка може бути виготовлена декількома способами:

 1. Зварювання і потім оцинкування дроту. Захисне покриття наноситься після того, як сітка точково зварюється на перетинах прутів. Виходить стійкий до корозії та довговічний виріб.

 2. Оцинкований дріт точково зварюється. Дріт спочатку оцинковується, а потім зварюється. Однак покриття в зоні зварювання може пошкодитися, а паркан згодом у цих місцях поіржавіє. Тим не менш, така 3Д сітка дуже популярна за рахунок невисокої ціни.

 3. Зварювання та покриття полімером. Дріт спочатку зварюється, а потім покривається полімером, що забезпечує додатковий захист та естетичний вигляд.

 4. Комбінований метод. Спочатку сітка зварюється, потім оцинковується, а на фінальному етапі покривається полімерно-порошковою фарбою. Цей підхід забезпечує найвищу довговічність та захист від зовнішніх впливів, але й сітковий паркан коштуватиме дорожче.

Сітка 3D паркан у Дніпрі

Посилена сітка для паркану - купити у Дніпрі

Особливості зеленого паркану з 3D сітки

У нас можна замовити 3D (гіттер) та 2D сітку. Відмінності між ними в тому, що 3D-сітка має V-подібні вигини на поверхні, а 2D - це зазвичай посилене полотно для спортивних майданчиків, території двору багатоповерхівки та інших подібних об'єктів.

Серед головних переваг сіткових парканів:

 • Спеціальні виступи. Огородження має спеціальні виступи з лицьового боку, щоб запобігти проникненню сторонніх осіб або тварин через паркан, а таклж для більшої жорсткості полотна.
 • Достатня міцність та стійкість до вітру – прольоти виготовляються з міцного сталевого дроту. Це забезпечує надійність конструкції.
 • Невелика вага та простота монтажу.
 • Невисока ціна - вартість 3D сітчастого паркану невисока, а значить ним можна огородити велику ділянку, маючи обмежений бюджет.
 • Термін служби – до 20 років.
 • Естетична привабливість – огорожа виглядає сучасно та акуратно.

У нас можна купити зелені та сірі різновиди 3D панелей.

Огорожа з 3D сітки для спортмайданчику

Паркан з 3Д сітки – ціна секцій та комплектуючих

Вартість зварної сітки 3D визначається: діаметром дроту, розміром осередків, типом антикорозійної обробки, розміром секції, додатковими аксесуарами для встановлення. Ціна сіткового паркану зеленого та сірого – від 490 грн. за проліт.

Комплект для монтажу включає опорні стовпи (різні за формою і розміром), монтажні елементи (скоби та хомути), заглушки для захисту від води.

Де купити паркан із 3D сітки у Дніпрі

В асортименті компанії «Дніпро Бетон» є різні види сіткових огорож – від бюджетних до посилених. У продажу все необхідне для самостійного монтажу, а також пропонуємо встановлення 3Д паркану нашими фахівцями. Гарантуємо високу якість робіт, швидкий монтаж, а також безкоштовно розрахуємо ціну огорожі із зеленої сітки. Просто зателефонуйте нам чи напишіть у месенджери.

Чому варто звернутися в Дніпро Бетон для встановлення паркану із сітки 3D або 2D

У нас ви можете замовити паркани різних видів і бути впевнені в тому, що вони простоїть десятиліттями і радуватиммуть своїм акуратним та красивим виглядом. Реалізуємо тільки якісну продукцію з гарантією від виробника, надійним антикорозійним шаром та всіма необхідними комплектуючими. Є доставка по Дніпру та Дніпропетровській області.

Наші менеджери швидко прорахують вартість огорожі, допоможуть підібрати найкращу модель під ваші вимоги. Гарантуємо швидке виконання замовлення в обумовлений термін.

Збудуємо міцні та надійні огорожі, які будуть служити вам довгі роки!

Часті питання про паркан із сітки
При виборі варто звернути увагу на кількість V-подібних згинів на панелі, які є ребрами сітки. Також важливо уточнити з якого вона дроту, щоб уникнути іржі на конструкції у майбутньому.
Сітка з комбінованим покриттям має термін експлуатації до 60 років, що підтверджується тестом на корозійну стійкість у сольовому тумані.

Важливо врахувати додаткові комплектуючі: стовпи, кріплення, хомути, заглушки, матеріали для бетонування стовпів. Красиво оздобити вхід на територію допоможе тротуарна плитка. Все це є у нас у продажу.

Для огородження спортивних майданчиків – тенісні, футбольні та баскетбольні поля, рекомендується використовувати спеціальні види секцій з посиленими ребрами жорсткості та підвищеною удароміцністю.