Двосторонній європаркан Дніпро


Європаркан Карпатський камінь двосторонній
Європаркан Сайдинг двосторонній
Європаркан Фагот двостороннійБетонні європаркани - це не тільки надійність і довговічність, але й вишуканість зовнішнього вигляду. Але як вибрати ідеальний паркан, якщо у світі будівельних матеріалів існує безліч варіантів? Однією з головних відмінностей у цій справі є вибір між одностороннім і двостороннім бетонними європарканами.

Двосторонній єврозабор Сайдинг - Дніпро Бетон

Односторонній паркан, як можна зрозуміти з назви, має декоративне оздоблення лише з одного боку. В той час як двосторонній європаркан виглядає витончено і завершено з будь-якої сторони, завдяки наявності прикрас та декоративних елементів з двох сторін. Такий паркан може бути використаний як огородження двору або присадибної ділянки, де його витончений вигляд стане прикрасою для всього простору. Односторонній, у свою чергу, ідеально підійде для тих, хто хоче заощадити вартість будівельних робіт. Незалежно від того, який паркан ви виберете, ви можете бути впевнені, що бетонний паркан - це надійне та довговічне рішення для вашого будинку.

Технологія виготовлення деталей європаркану передбачає використання методу вібролиття. Як сировину використовують дрібнозернистий бетон. Готова бетонна суміш міститься у спеціальні форми зі скловолокна на залізній основі. 

Стандартна плита має вагу від 70 до 100 кг (висота – 50 см, довжина – 2 метри). Експлуатаційні характеристики огородження безпосередньо залежать від якості бетону та арматури. Неякісні плити, виготовлені, з використанням шлаку, будівельного пилу, почнуть обсипатися через кілька років, у той час як вироби з гарної цементної суміші не втрачають зовнішніх властивостей десятиліттями. Для тих, кому важливі: елегантність, висока міцність, безпека, зручність експлуатації, вибирають двосторонню бетонну огорожу!

Двосторонній європаркан Карпатський камінь - Дніпро Бетон

Двосторонній європаркан - ціна у Дніпрі

Назва секції євроогорож, розміри Ціна, грн
1. Двостороння євроогорожа
Карпатський камінь
2,0 х 0,5 м
440 грн
2. Двостороння євроогорожа
Сайдинг
2,0 х 0,5 м
440 грн
3. Двостороння євроогорожа
Фагот
2,0 х 0,5 м
440 грн

Двосторонні бетонні забори - відмінності від односторонніх

Дві сторони, подвійний захист – ось що відрізняє двосторонній паркан від одностороннього. Крім того, європаркани з бетону відрізняються високою міцністю, довговічністю та стійкістю до несприятливих погодних умов. Вони здатні витримати великі навантаження та удари, зберігаючи при цьому свій первісний вигляд та властивості на довгі роки. Тому, якщо ви шукаєте надійний і естетичний варіант для безпеки та приватності на своїй ділянці, зверніть увагу на бетонні огорожівони стануть надійним захисником вашої території та витонченою прикрасою ділянки.

Переваги двостороннього паркану від Дніпро Бетон

Це відмінний вибір для тих, хто шукає надійну та довговічну огорожу для своєї ділянки. Ось деякі з переваг, які роблять паркан із бетону найкращим вибором:

Надійність та довговічність

Бетонні огорожі відомі своєю надійністю та довговічністю. Двосторонні європаркани не схильні до корозії і не іржавіють, як металеві. Бетон також не гниє і не потребує такого частого обслуговування, як дерев'яні паркани.

Захист від шуму

Огородження з бетону можуть бути ефективним бар'єрним захистом від шуму. Вони можуть значно знизити рівень шуму, що йде з вулиці або сусідньої ділянки, що забезпечує більший комфорт та спокій.

Естетичний вигляд

Двосторонні огорожі можуть бути виконані в різних стилях кольорах, що дозволяє їм ідеально поєднуватися з будь-яким ландшафтом. Ви можете вибирати серед різних відтінків і фактур, щоб створити огорожу, яка відповідає вашим потребам та уподобанням.

Збільшення вартості нерухомості

Гарні огородження можуть збільшити вартість вашої нерухомості. Це пов'язано з їхньою високою міцністю та довговічністю, які означають, що вони будуть служити протягом багатьох років без необхідності заміни.

Простота монтажу

Двосторонні паркани прості в монтажі і не вимагають особливого догляду після встановлення. Європаркан - це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну, довговічну та естетично привабливу огорожу для своєї ділянки. Вони гарантують безпеку, комфорт та збільшують вартість нерухомості.

Двосторонній євроогорож Фагот - Дніпро Бетон

Купити двосторонній європаркан від виробника

Компанія "Дніпро Бетон" готова запропонувати Вам найкращі умови для замовлення:

 1. Досвід та надійність
  Ми вже багато років працюємо на ринку виробництва бетонних виробів, і за цей час накопичили величезний досвід у виробництві огорож високої якості. Ми гарантуємо, що кожен виріб, виготовлений нашою компанією, матиме найвищу якість та надійність.

 2. Індивідуальний підхід
  Ми завжди готові вислухати ваші побажання та запропонувати індивідуальне рішення.

 3. Швидка доставка
  Ми готові виконати ваше замовлення в найкоротші терміни та доставити його прямо на об'єкт.

 4. Оптимальні ціни
  Ми пропонуємо адекватні ціни на всі двосторонні огорожі в Дніпрі.

 5. Гарантія якості
  Ми гарантуємо, що кожен наш паркан буде мати найвищу якість і прослужить дуже довго.

Вибирайте компанію "Дніпро Бетон" і ви отримаєте надійні та якісні двосторонні огорожі за оптимальною ціною!

Часті питання про двосторонні паркани у Дніпрі

Використання фарбопульта для фарбування європаркану заощадить час та якісно зафарбує поверхню. Як варіант, можна застосувати валик для фасадів або флейцеву кисть.

Фарбу необхідно добре перемішати, щоб досягти однорідного кольору. Рекомендуємо звернутися в студію по фарбуванню, де підберуть колір і якісно заколерують фарбу.

Наносити фарбу слід тонким шаром, рухаючись зверху вниз (тоді не буде полос на поврехні). Тепла суха погода – чудовий час для фарбування. Після повного висихання першого шару фарби нанесіть повторний.

При виборі євроогорожі зверніть увагу на такі фактори:

 1. відсутність пор та тріщин на поверхні виробу;
 2. товщина плити - оптимальна від 3,5-4 см;
 3. вага плити - стандартом вважається вага близько 70 кг;
 4. колір - при використанні цементу марки М500, він буде білим зі світло-сірим відтінком;
 5. посилення міцності - армування.

Якісний європаркан може прослужити до 50-ти років.

Бетон відмінно переносить холоди та спекотну погоду, а також різкі перепади температури, не схильний до гниття. Армування з металевої арматури захищене бетоном від корозії і надає плиті огорожі міцності та довговічності.

Стандартна плита європаркану важить, в середньому, від 70 до 100 кг. Розміри плити, як правило: довжина - 2 метри, висота - 0,50 м.

Залежно від висоти огородження, для монтажу (набору однієї секції) європаркану використовується 2-х до 4-х плит.< /p>