Хвіртки для паркану - купити у Дніпрі


Металеві листові ворота (1x2м)
Хвіртка металева
Хвіртка кована


Хвіртки для двору - Днепр Бетон

Огородження навколо ділянки може бути без в'їзних воріт, але в будь-якому дворі обов'язково буде хвіртка. Вона виконує свої прямі функції, а також прикрашає територію – сьогодні можна замовити різні види полотен будь-якого рельєфу, кольору та стилю. Ми пропонуємо широкий асортимент залізних хвірток у стандартних та індивідуальних розмірах.

З яких матеріалів виготовляється хвіртка

Ми займаємось монтажем виробів із металу. Це найкращий вибір для будь-якого паркану – конструкція міцна, надійна, прослужить десятиліттями і практично не потребує обслуговування. Каркас складається з металевої труби, пофарбованої в тон порошковою фарбою у 2 шари. Полотно може бути різним, є великий вибір залежно від ваших уподобань та бюджету:

 • Хвіртка з металопрофілю.
  Лист сталі покривається полімерним захисним шаром, можна вибрати різні кольори за каталогом. Це дуже практичний і недорогий варіант, до того ж ціна хвіртки з профнастилу невисока.

 • Євроштакетник хвіртка.
  Матеріал нагадує дерев'яний штакетник, виглядає дуже стильно і підійде для фасаду в будь-якому стилі. Це дуже практичне, довговічне та, до того ж, антивандальне полотно, можна вибрати одно-або двосторонній штакетник. Якщо один або кілька елементів пошкодились, їх можна легко поміняти на нові.

 • Алюмінієві хвіртки.
  Виготовляються з легкого та одночасно міцного алюмінієвого каркасу, на якому можна прикріпити будь-яке рельєфне полотно. Стулка виходить полегшеною, тому навіть велике за розміром полотно легко закривається та відкривається.

Хвіртки з монтажом- Днепр Бетон

Хвіртка з установкою - Днепр Бетон

Стандартні розміри вхідних хвірток

Можна замовити виготовлення хвіртки будь-яких розмірів, конструкція багато в чому залежатиме від типу полотна, ваги каркасу, запланованого бюджету. Індивідуальний проект завжди коштуватиме дорожче, тому якщо на території ще немає огорожі з певного розміру отвором, краще купити готову хвіртку. Вона зазвичай випускається у розмірах:

 • ширина 80-110 см;
 • висота 190-240 см.

Види хвірток

За типом відкривання конструкція може бути:

 • Розпашна.
  Класичний, звичний спосіб кріплення – на петлях з одного боку отвору. Це найпопулярніша вхідна хвіртка для приватного будинку та дачі, її можна монтувати в розпашних та відкатних воротах, або ставити окремо. Головне – вибрати надійні петлі під вагу стулки та поставити стопор чи доводчик. Механізм можна автоматизувати, тоді стулка відкриватиметься з пульта – це дуже зручно, наприклад, якщо у вас є відеодзвінок. Не треба буде виходити з дому щоб відкрити двері гостям.

 • Відкатний.
  Це нестандартна хвіртка на замовлення, таку можна встановити коли зовсім немає місця для відкриття стулки у дворі, але є ніша вздовж паркану.

 • Нестандартний.
  Сюди відносяться двостулкова хвіртка, врізана в секційні ворота, з конструкцією незвичайної геометрії та ін.

Виготовлення хвірток - Днепр Бетон

Металеві хвіртки - Днепр Бетон

Ціна установки воріт та хвіртки

Вартість конструкції та монтажу паркану з воротами та хвірткою може бути різною залежно від безлічі факторів: місце розташування ділянки, обраний різновид та розмір секції, механічне або автоматичне відкривання, необхідність додаткових робіт чи демонтажу старої огорожі та ін. Щоб отримати більш точну ціну, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом – швидко порахуємо приблизні розцінки під ваші розміри.

Наш співробітник обов'язково виїжджає на місце встановлення, він зробить виміри отвору на вході, запропонує найкращі варіанти, проконсультує з будь-яких технічних питань. Далі ми укладемо договір, де буде вказано повну ціну монтажу хвіртки та термін її встановлення. Усі роботи виконуємо швидко та якісно, врахуємо ваші побажання, якщо потрібно – демонтуємо стару конструкцію.

Чому варто звернутися до Дніпро Бетон

Ми пропонуємо повний набір послуг – від консультації та попереднього прорахунку до обслуговування автоматики на воротах. Працюємо вже понад 15 років і цінуємо кожного клієнта. Звертаючись до нас ви отримаєте:

 • надійну хвіртку під ключ;
 • гарантію на всі роботи, конструкцію та автоматику;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Зателефонуйте нам, і ми підберемо найкращу огорожу та хвіртку для вашої ділянки!

Популярні категорії