Хвіртка - жалюзі

 • Хвіртка - жалюзі
  • 0 ₴/шт

  • 0 ₴/шт

  • Артикул: ...
  • Доступність: Є в наявності


  Хвіртка на ділянці є важливим елементом вхідної групи. Зазвичай вона встановлюється поряд з воротами і, як правило, виготовляється в єдиному стилі з ними, щоб створити гармонійний вигляд усієї огорожі. Розміри хвірток можуть змінюватись, при необхідності можна замовити хвіртки за індивідуальними розмірами.

  Чому варто купити металеву хвіртку жалюзі

  • Різні варіанти металопрофілю – один із найпопулярніших варіантів зашивки. Їх вибирають тому що це найбільш естетичне рішення, до того ж матеріал довговічний та міцний. Готова стулка буде не важкою і тому відкривається/закривається практично без зусиль.
  • Великий термін служби – при правильному встановленні хвіртка прослужить дуже довго і не потребує обслуговування механізму.
  • Відносно невисока вартість – порівняно з багатьма іншими варіантами обшивки, металопрофіль буде вигідним рішенням.

  Хвіртка жалюзі - Дніпро

  Хвіртка жалюзі – ціна в Дніпрі

  У нас найоптимальніші ціни на всю продукцію – ми намагаємося утримувати вартість на такому рівні, при якому клієнти не переплачують, але й якість виробів стабільно висока. Остаточна ціна хвіртки залежатиме від варіанта металевої обшивки, а також від обраної фурнітури та обсягу робіт з монтажу.

  Монтаж хвіртки з обшивкою металом

  При встановленні хвіртки важливо враховувати особливості місцевості, а відстань між хвірткою та воротами має бути достатньою для комфортного відкривання. Каркас містить стовпи-опори, на яких кріпиться стулка. Опори бетонуються в землю на глибину, що відповідає вазі хвіртки – чим вона більша, тим глибше повинні закопуватися стовпи. 

  Рекомендуємо встановлювати хвіртку одночасно з огорожею. Це дозволить правильно розподілити навантаження на опори та адаптувати конструкцію до рельєфу місцевості. Однак, можлива і заміна старої хвіртки на нову такого ж розміру.

  Хвіртка металопрофіль жалюзі - купити в Дніпрі

  Чому варто замовити хвіртку з металопрофілю жалюзі в «Дніпро Бетон»

  Замовляючи хвіртку з металопрофілю жалюзі в компанії "Дніпро Бетон", ви отримуєте не тільки якісний виріб, а й низку переваг. Насамперед, металопрофіль має високу міцність і стійкість до зовнішніх впливів, що гарантує довгий термін служби вашого паркану. Також пропонуємо:

  • Широкий вибір продукції – у нас ви знайдете саме те, що потрібне вашому проекту.
  • Індивідуальний підхід – можна зробити каркас на замовлення з нестандартними розмірами.
  • Монтаж по Дніпру та Дніпропетровській області – установники виїжджають по всій області (за попередньою домовленістю).
  • Установка «під ключ» або самостійний монтаж – у нас можна замовити лише ворота та хвіртки з доставкою, або пропонуємо комплексний монтаж конструкції.

  Вибираючи нас, ви отримуєте не тільки якісну продукцію, а й професійне встановлення паркану, воріт та хвірток!

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Варіанти оплати

  mastercard viza kredit nal beznal

  Рекомендовані товари

  Featured Articles