Розпашні ворота у Дніпрі


Розпашні ворота - метал (3x2м)
Розпашні ворота - профлист (3x2м)
Розпашні ворота - жалюзі (3х2м)
Розпашні ворота з хвірткою - метал (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - профлист (3x2м)
Розпашні ворота з хвірткою - жалюзі (3x2м)
Розпашні ворота - метал (3x2 +1)
Розпашні ворота - профлист (3x2 +1)
Розпашні ворота - жалюзі (3х2 +1)
Розпашні ворота (4x2м)
Розпашні ворота з хвірткою (4x2м)
Розпашні ворота (4x2 +1)


Ворота розпашні - Днепр Бетон

Більшість власників приватних будинків віддають перевагу класичним розпашним воротам - вони по праву вважаються найбільш надійними і довговічними. Механізм відкривання простий, не потребує постійного обслуговування та працюватиме у будь-яку погоду. Компанія «Дніпро Бетон» пропонує великий вибір воріт за найвигіднішими цінами, є популярні варіанти полотен зі стандартними розмірами.

Конструкція воріт

Принцип роботи найпростіший - 2 рухомі стулки навішуються на петлі на стовпах. Петлі можуть бути одно- або двостороннього відкривання, тоді ворота будуть відчинятися в одну або дві сторони. Якщо стулка буде великою, то на каркасі робляться додаткові ребра жорсткості. Можна також вибрати розпашні ворота з хвірткою - вона буде врізана в полотно, це зручно якщо в'їзний отвір невеликий, і місця для окремої хвіртки немає. Залізні ворота обов'язково покриваються ґрунтом та фарбою, каркас та полотно стійкі до корозії та будь-яких температурних перепадів, їх можна мити зі шланга.

Переваги металевих воріт

 • надійність та довговічність механізму;
 • безпека - автоматичний привід не дозволить їм різко відчинитися від вітру;
 • великий вибір полотен різного стилю та кольору;
 • зручність експлуатації;
 • невисока ціна на залізні ворота з хвірткою та без.

Розпашні ворота - Днепр Бетон

Ворота розпашні з установкою - Днепр Бетон

Механічні та автоматичні розпашні ворота – які вибрати

У класичному варіанті стулки замикаються на замок зсередини двору, іноді додатково на опори посередині отвору. Це найпростіший спосіб, але не найзручніший. Якщо вам потрібно щодня виїжджати з двору і повертатися назад, необхідно вийти з авто щоб відкрити/закрити стулки. Автоматика дозволить робити це з пульта сидячи в машині.

Ми рекомендуємо встановлювати автоматичні розпашні ворота – це не тільки комфорт, а й безпека ваших домочадців. Автоматику можна налаштувати так, щоб вона блокувала відкривання/закриття якщо щось заважає руху, механізм буде надійно фіксувати положення воріт навіть при сильному вітрі. Система автоматичного відкривання складається з 2 приводів, сигнальної лампи, фотоелементів для безпечного руху, приймача сигналів та пульта дистанційного керування.

Види воріт

Для приватного будинку та промислових об'єктів можна вибрати такі різновиди:

 • Одностулкові.
  Для вузького отвору, конструкція з одного полотна на рамі. Тут дуже добре зміцнюється опорний стовп, а також потрібен великий простір всередині двору, щоб ворота могли відкритися.

 • Двостулкові.
  Два однакових за розміром полотна встановлюються на каркас та можуть бути обшиті різними матеріалами. Найпопулярніші полотна з профнастилу та із сендвіч-панелей.

Конструкції побутового призначення легші за вагою, призначені для відкривання 2-3 рази в день. Промислові підходять для інтенсивної експлуатації, у них зазвичай більша вага і розмір, міцніша конструкція. Ми можемо виготовити та встановити каркас будь-якого розміру, але за ціною найвигідніші стандартні розміри воріт: 4 метри, 5 метрів, 6 метрів.

Виготовлення розпашних воріт - Днепр Бетон

Розпашні ворота з автоматикою - Днепр Бетон

Встановлення автоматичних воріт під ключ

Ми займаємося монтажем каркасів усіх видів, встановлюємо автоматику та налаштовуємо її роботу. Швидко прорахуємо приблизну вартість для автоматичної та механічної системи – зателефонуйте чи напишіть нам, та вкажіть розміри отвору. Перед замовленням фахівець обов'язково приїде на місце для точних вимірів, оцінки обсягу робіт та консультації. Запропонуємо найкращий варіант під ваш бюджет, покажемо зразки та фото готових робіт із вибраним полотном. Працюємо за мінімальною передоплатою та обов'язково укладаємо договір, завжди дотримуємось термінів. Співробітники «Дніпро Бетон» приїдуть та встановлять конструкцію за 1-2 дні.

Чому варто звернутися до «Дніпро Бетон»?

Ми займаємося виробництвом та монтажем огорож, хвірток, воріт з 2008 року, знаємо всі нюанси монтажу таких важких конструкцій, а у штаті працюють справжні професіонали своєї справи. Кожному клієнту надаємо:

 • гарантію на ворота, автоматику та монтаж;
 • чітко прописані в договорі умови роботи та строки;
 • консультації щодо вибору полотен та автоматики.

Зв'яжіться з нами – разом підберемо найкращий варіант під будь-які побажання та бюджет!

Популярні категорії