Надійні відкатні ворота


Ворота відкатні металічні
Ворота відкатні преміум

Ворота відкатні - Днепр Бетон

Ворота на роликах одні з найпопулярніших останнім часом. Це найкращий варіант для приватного будинку, вони прості в управлінні та надійні в експлуатації. Якщо 10-15 років тому ціна на розсувні ворота була дуже високою, оскільки не було достатньо комплектуючих для конструкції, то зараз практично кожен може дозволити собі купити подібні ворота. Компанія «Дніпро Бетон» пропонує відкатні ворота різних розмірів, з хвірткою або без, з різними варіантами полотен. Ми встановлюємо довговічну та якісну автоматику, надійний механізм, який працюватиме у будь-яку погоду.

Принцип роботи відкатних воріт

Конструкція складається з міцного сталевого каркасу та декоративного полотна. Для монтажу встановлюються дві опори, до них ворота будуть кріпитись по нижній або верхній балці. На опорах є ролики, а на несучій рамі профіль, всередині якого вони будуть їздити. Механізм прихований, тому полотно виглядають естетично з обох боків.

Якщо місця біля вхідного отвору мало і встановити відкатний механізм неможливо, то монтують розсувні ворота. Вони працюють за таким же принципом, але тут буде не одне, а два полотна, які роз'їжджаються в різні боки при відкриванні. Для автоматичних зсувних воріт потрібно два комплекти автоматики, тому ціна конструкції буде вищою.

Чому варто вибрати відкатні автоматичні ворота

 • Зручне керування.
  Відкрити/закрити можна з пульта, сидячи у машині.

 • Економія простору.
  На відміну від розпашних такі ворота можна встановлювати у дворі невеликої площі.

 • Естетичний вигляд.
  Такі ворота виглядають презентабельно та сучасно.

 • Невисока ціна відкатних воріт.
  Можна вибрати різні варіанти полотен та автоматики.

 • Безпека.
  Автоматика налаштовується так, щоб рух блокувався, якщо є перешкода. Наприклад, вибігла дитина чи машина ще не встигла виїхати з воріт.

 • Надійність.
  Механізм досить простий, тому він не ламатиметься, а саме полотно пофарбоване фарбою в кілька шарів - воно не іржавіє і прослужить дуже довго.

Можна встановити в'їзні або гаражні ворота, таку конструкцію обирають для в'їзної групи проммайданчика і для території заводу.

Відкатні ворота - Днепр Бетон

Відкатні ворота

Які види відкатних воріт можна купити у нас

Два основні різновиди:

 • Механічні – відкриваються вручну, потрібно підійти та відсунути полотно убік.
 • Автоматичні – на опорі встановлюється привід і ворота відкриваються дистанційно з пульта або з на кнопки біля входу.

За площею полотна найпопулярніші:

 • малі – відкатні ворота 3.5 метри та 4 метри;
 • середні - відкатні ворота 6 метрів;
 • великі – площа полотна понад 6 метрів.

Ціна на ворота навіть однакової площі може сильно відрізнятися - під кожного клієнта індивідуально  підбирається автоматика і тип полотна. Наприклад, популярні ворота з профнастилу коштують набагато дешевше, ніж із сендвіч-панелей.

Монтаж відкатних воріт під ключ у Дніпрі

Зателефонуйте або напишіть нашим менеджерам у месенджери – ми швидко прорахуємо приблизну вартість за вашими замірами, проконсультуємо з усіх питань. Обговоримо всі аспекти, допоможемо визначитися з типом конструкції, запропонуємо кілька варіантів під різний бюджет. Далі наш замірник приїде до вас для точного виміру пройому та консультації на місці. Працюємо за договором та з мінімальною передоплатою. Виготовимо конструкцію в чітко обумовлені терміни та встановимо відкатні ворота у зручний для вас час. Надаємо гарантію на всі матеріали, свою роботу та на автоматику.

Ворота відкатні - Днепр Бетон

Ворота відкатні недорого - Днепр Бетон

Чому варто обрати "Дніпро Бетон"

Ми займаємося монтажем огорож, хвірток та воріт з 2008 року, а також самі виробляємо ЗБВ. У компанії працюють лише кваліфіковані та досвідчені співробітники, ми не наймаємо тимчасових працівників. Замовляючи встановлення воріт в "Дніпро Бетон", ви можете бути впевнені у:

 • якості конструкції – надаємо гарантію на матеріали та на свою роботу, займаємось обслуговуванням воріт;
 • дотриманні термінів – укладаємо договір, де прописані всі умови;
 • довговічністі воріт – встановлюємо тільки моделі, перевірені на десятках інших об'єктів.

Зателефонуйте нам, і ми підберемо найкраще рішення!