Купити залізобетонні кільця у Дніпрі


ЖБ кольцо КС 6.6
ЖБ кольцо КС 8.8
ЖБ кольцо КС 10.8
ЖБ кольцо КС 10.9
ЖБ кольцо КС 12.8
ЖБ кольцо КС 12.9
ЖБ кольцо КС 15.9
ЖБ кольцо КС 20.9
ЖБ крышка ПП-80
ЖБ крышка ПП-100
ЖБ крышка ПП-120
ЖБ крышка ПП-150
ЖБ крышка ПП-200
Крышка люка

420 ₴/шт

ЖБ днище ПН-80
ЖБ днище ПН-100
ЖБ днище ПН-120
ЖБ днище ПН-150

1720 ₴/шт

ЖБ днище ПН-200

2120 ₴/шт

Купити кільця залізобетонні в Дніпрі від виробника

Компанія "ДНІПРО-БЕТОН" пропонує купити бетонні кільця у Дніпрі та області від виробника! Дзвоніть по будь-якому з телефонів, замовляєте, і в найкоротші терміни з доставкою отримайте кільця зб для будівництва колодязя, зливної ями або каналізації. Крім того, наша бригада будівельників надасть послуги з викопу ями під каналізацію або колодязь - швидко, якісно та недорого.

Як правильно вибрати залізобетонні кільця?

Найпопулярнішими ЗБ кільцями є КС-10.8 та КС-10.9. Це залізобетонні кільця діаметром 1 метр та висотою 80, 90 см.

Вода в приватному будинку При облаштуванні колодязя на дачній ділянці краще використовувати залізобетонні кільця. При використанні таких кілець, Ви отримаєте чистіший колодязь, ніж при використанні колод або цегляної кладки. Найчастіше використовують кільця КС-8.8, якщо у вас буде глибокий колодязь, і КС-10.8 або 10.9, якщо буде неглибокий.

Приватний будинок канализація Для каналізації, на відміну колодязя, застосовують ЗБ кільця більшого діаметра. Чим ближче до підземних вод, тим більшого діаметру потрібно використовувати бетонні кільця. Крім кілець, потрібно також використовувати днище, щоб ізолювати вміст від проникнення в грунт, і кришку для накриття вашої каналізації.

Марки каблучок для каналізації: КС-10.9, КС-12.8, КС-15.9, КС-20.9. Позначення першої цифри після літер внутрішній діаметр (дм); друга цифра – висота кільця (дм).

Бетонні кільця

Якщо Вам необхідно купити кільця залізобетонні в Дніпрі або області поштучно або в комплексі з кришками і днищем, то Ви можете звернутися до нас. Кільця зб проводяться при повній відповідності ГОСТ 8020-90 на вібраційних установках. Бетон на основі цементу М500 та армованої конструкції дозволяють отримати зб кільця, які мають високу міцність, внаслідок чого наші кільця прослужать Вам довгі роки.

Переваги та недоліки залізобетонних кілець

Переваги:

  • довговічність: використання високоякісного бетону та сталевого каркасу, що забезпечують довговічність ЗБ кілець;
  • вологонепроникність: використання наповнювача робить наші кільця найкращим матеріалом для зведення колодязів та зливних ям. Таким чином стічні води не потрапляють у Ваш колодязь, і вміст не проникає зі зливної ями в ґрунт;
  • малі витрати часу під час монтажу;
  • щодо невисока вартість;
  • стійкі до зміщення ґрунту.

Недоліки:

  • велика вага виробу: наявність власного автопарку від "Газелі" до машини-маніпулятора зведе нанівець даний недолік;
  • монтаж кілець: використання машини-маніпулятора чи нашої бригади дозволить Вам не думати про цю проблему. Ми всі можемо виконати Вас.

Пропонуємо також ознайомитись з іншим асортиментом продукції, яку виробляє наша компанія - тротуарна плитка, європаркани, пластикові форми для лиття.