Купити шлакоблок у Дніпрі


Шлакоблок (наполнитель: гранитный отсев)
ХІТ
Шлакоблок (наполнитель: шлак)

Купити шлакоблок у Дніпрі від виробника.

Технічні характеристики:

  • Марка міцності - М75
  • Морозостійкість - F25
  • Щільність – 1450 кг/м3
  • Теплопровідність – 0,45 Вт/м2
  • Шумоізоляція – 43 Дб
  • Водопоглинання – не більше 9% від маси
  • Клас радіоктивності – 1 клас (всі види будівництва)

Шлакоблок (Стіновий блок) - будівельний камінь, отриманий методом вібропресування, що складається в даному випадку з наповнювача - гранотсева (повна відсутність шлаку). Як в'яжучий матеріал використовується цемент. Також додають пластифікатор для рівномірного розподілу частинок гранотсева і цементу в розчині.

Крім того, цементний розчин, замішаний з використанням пластифікатора, забезпечує підвищення показників його морозостійкості та вологонепроникності.

Шлакоблок, на сьогоднішній день, є найбільш бюджетним варіантом стінового матеріалу, який можна використовувати для будівництва цілого спектру різних житлових та господарських об'єктів: від будівництва огорожі до будівництва багатоповерхових конструкцій.

Шлакоблок (Дніпро) здатний витримувати несуче навантаження до трьох поверхів, що дозволяє використовувати його для спорудження як гаража, так і дачі.

При цьому шлакоблок (400х200х200) найкраще використовувати для будівництва основних опорних елементів, наприклад, несучих стін або стовпів огорожі. У той же час, вузький перегородковий шлакоблок, розмірами 400х200х100 – найбільш оптимально використовувати для будівництва парканів та внутрішніх стін будинку.

Перш ніж купити шлакоблок у Дніпрі, необхідно розрахувати кількість блоків (краще з невеликим запасом), що зовсім нескладно. Важливо пам'ятати, що в 1 м² міститься 12,5 шт. стінові блоки. Крім того, сірий, природного бетонного кольору, шлакоблок можна зробити червоним або оливковим кольором, якщо в цьому є дизайнерсько-проектна необхідність.

У даного будівельного матеріалу широке коло застосування, шлакоблок використовують під час будівництва житлових будинків, промислових об'єктів та інших господарських будівель. Шлакоблоки однозначно має більше переваг перед звичайним каменем та цеглою.

Купити шлакоблок у Дніпрі за ціною від виробника ви можете у компанії "Дніпро-Бетон". Телефонуйте на сайті!