Тротуарна плитка 40х40 від виробника


NEW
Тротуарна плитка 8 цеглин
Тротуарна плитка під дерево (Дошка)Мощення доріжок з використанням плитки не лише надає поверхні гарного вигляду, але також створює комфортне середовище для пішоходів. Естетика такого тротуару підкреслюється різноманітністю розмірів та текстур плит, з них можна робити різні композиції, компонувати вироби різних кольорів. До того ж такі плити дуже довговічні – при належному догляді та правильному укладанні доріжки прослужать до 50 років.

Одна з найпопулярніших моделей - тротуарна плитка 40х40х5 см. Вона досить компактна для створення закруглених форм, зручна в монтажі і може виготовлятися з різними фактурами. Пропонуємо купити тротуарну плитку 40 на 40 см у найпопулярніших варіантах:

 • дошка;
 • 8 цеглин – тротуарна плитка під цеглу.

Для підтримки чистоти поверхні можна використовувати звичайний шланг або спеціалізовані засоби для чищення. А при необхідності демонтажу та ремонту підземних комунікацій плитка легко демонтується та укладається потім назад.Як виготовляється тротуарна плитка 40*40

Ми самі робимо вуличну плитку для доріжок, вона складається з густого бетонного розчину, армованого щебенем. Для приготування розчину ми використовуємо:

 • просіяний пісок;
 • високоміцний цемент;
 • пластифікатори, що покращують морозостійкість плит;
 • щебінь дрібної фракції;
 • пігменти для кольорових виробів

Для виробництва наших виробів ми застосовуємо технологію вібролиття, яка забезпечує високу щільність та довговічність кожної плитки. Бетонний розчин заливається у спеціальну форму, а потім під впливом вібрації з нього виходять бульбашки повітря, а сама суміш стає щільнішою. Наша плитка стійка до опадів, морозу, перепадів температур.

Властивості тротуарної плитки 40 на 40 см

Цей формат надає широкі можливості для створення доріжок, візерунків та мозаїк на великій площі мощення, незвичайних композицій. Плити практичні та універсальні, вони можуть укладатися:

 • на тротуарах;
 • на під'їзних доріжках приватних будинків;
 • біля входу в офіс, ТЦ чи магазин;
 • у парках та скверах;
 • на спортмайданчиках, біля стадіонів;
 • під час облаштування саду на ділянці;

Ціна тротуарної плитки 40 на 40 см

Вартість наших виробів починається від 90 грн/шт., або 260 грн/м2. Наша компанія прагне підтримувати оптимальні ціни, де якість залишається на високому рівні, а продукція є доступною для широкого кола покупців. Якщо вам необхідно розрахувати вартість укладання на конкретній площі, наші менеджери завжди готові допомогти. Просто зв'яжіться з нами за вказаними контактними номерами, і ми надамо необхідну інформацію.

Як і на що укладається плитка 40*40

Етапи укладання плитки:

 1. Підготовка основи – потрібна рівна та тверда поверхня.
 2. Установка бордюрів із бетону – створення контуру для фіксації плиток.
 3. Засипання піску – пісок використовується для вирівнювання поверхні та створення робочого шару.
 4. Укладання плитки – вироби монтуються і розміщуються згідно креслення.
 5. Засипання швів піском або спеціальною сумішшю – заповнюються шви для фіксації кожного елемента.
 6. Ущільнення віброплитою забезпечується щільне заповнення швів.

Після укладання важливо стежити щоб між плитками не з'явилося бур'янів - вони своїм корінням порушуватимуть кладку.

Як купити тротуарну плитку 40х40

У «Дніпро Бетон» ви можете замовити плитку для благоустрою двору або укладання доріжок на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо різні варіанти оплати, можливість доставки замовлення по області та консультації з усіх питань.

Телефонуйте - ми із задоволенням допоможемо вам вибрати підходящу плитку та надамо всю необхідну інформацію.