Плитка тротуарна під дерево


Плитка садова пеньок (зпил) з корою
Плитка садова пеньок (зпил) з корою (v2)
Плитка садова пеньок (зпил) з корою (v3)
Плитка садова пеньок (зпил) з корою (v3)
Плитка садова пеньок (зпил) з корою 20 см
Тротуарна плитка дерев'яний квадрат 22х22х5см
Тротуарна плитка Доска 66х22х5см
NEW
ХІТ
Тротуарна плитка дошка 100х25см
Тротуарна плитка дошка 110х20см
Тротуарна плитка під дерево (Дошка)
NEW
Тротуарна плита Пеньки
Пеньок для саду
Тротуарна плитка спил (пеньок) 60см
Тротуарна плитка Паркет 50смПлитка для вулиці добре поєднує в собі естетику та міцність – вона виготовляється з бетону та може мати різну фактуру. Такі вироби привабливі візуально та витримують перепади температур у центральноєвропейському. кліматі. Наша плитка зберігає свій первісний вигляд навіть за мінімального догляді.

При створенні дизайну найкраще надихатися природою – натуральні матеріали завжди виглядають благородно. Тому самі популярні моделі в нашому каталозі - плитка, що імітує дерев'яні дошки з сучками, кільцями та тріщинами. Вона допоможе втілити різні ландшафтні проекти, а різноманітність форм і розмірів дає велику свободу вибору.

Переваги тротуарної плитки пеньок

 • Стійкість до погодних умов – незалежно від примх природи плитка залишається надійною, витримує дощ, сніг, морози та високі температури.
 • Естетична привабливість – вироби імітують зовнішній вигляд та текстуру деревини, є моделі, що виглядають як зістарене дерево. Вони виготовляються з нерівними краями, тріщинами та потертими місцями, ефектом вітрового впливу.
 • Широкий вибір розмірів і форм - круглі, прямокутні, квадратні.
 • Стійкість до навантажень, плісняви та грибка - плитка витримує різні впливи.Як роблять тротуарну плитку під зріз дерева

Весь процес складається з таких етапів:

 1. Підготовка сировини – потрібні щебінь, вода, пісок, цемент та різноманітні добавки.
 2. Приготування розчину та формування майбутньої плитки.
 3. Віброусадка - форми з розчином піддаються вібрації для видалення повітряних бульбашок із суміші.
 4. Твердження бетону в спеціальних камерах або на відкритому повітрі, набір міцності.
 5. Обробка кромок – шліфування, полірування чи інші методи.
 6. Сушіння та зберігання.

Види бетонної плитки під дерево

Ми пропонуємо вібропресовану плитку, яка виробляється у цеху із застосуванням спеціального обладнання. Така технологія виготовлення дозволяє випускати продукцію високої якості та міцності, вироби підходять для тротуарів та майданчиків, якими зможе їздити легковий автомобіль.

У наявності популярні моделі:

 • тротуарна плитка під спил дерева;
 • тротуарна плитка дошка;

Ціна тротуарної плитки під дерево

Вартість плитки може значно варіюватися залежно від її розмірів та товщини – у середньому ціна 90 грн/шт. Вироби продаються в роздріб або оптом за ціною за квадратний метр. Завдяки власному виробництву ми можемо запропонувати вигідні ціни на все. види тротуарної плитки. А наші менеджери готові допомогти вибрати відповідний варіант, враховуючи призначення, навантаження, переваги та запланований бюджет.

Купити тротуарну плитку під дерево у Дніпрі

У Днепр Бетон можна замовити плитку оптом та в роздріб. Є можливість самовивезення чи відправлення товару транспортною компанією по місту та області. У нас є різні варіанти оплати, можна вибрати найзручніший. Якщо у вас виникли запитання чи потрібна консультація – звертайтесь до наших досвідченим менеджерам. Із задоволенням допоможемо вам вибрати підходящу плитку, детально проконсультуємо та надамо всю необхідну інформацію.

Довіртеся професіоналам, і ваш двір стане красивішим та затишнішим!