Тротуарна плитка 50х50


Садова плита 50х50 пазл
Тротуарна плитка 50х50х5 см
Тротуарна плитка Гладка 50х50смПлитка для укладання на вулиці стає невід'ємною частиною сучасного підходу до благоустрою довкілля. Наша тротуарна плитка 50 на 50 см відрізняється не тільки високою естетичністю, а й помірною ціною, тож знайдеться модель різного бюджету.

У порівнянні зі звичайним сірим асфальтом, який під впливом сонячних променів може виділяти шкідливі гази, а взимку розтріскуватися від перепадів температур, бетонна плитка більш стійка та екологічна. Її міцність та надійність роблять її кращим варіантом для облаштування пішохідних доріжок та дворів.

Властивості бетонної плитки 50х50 см

Квадратна плитка проста в монтажі, зручна для розрахунку кількості під ділянку певної площі. Багато хто вибирає саме такі вироби тому що їх можна швидко укласти на ділянці великої площі. Придбати бетонну плитку 50х50 см можна для:

  • мощення тротуарів та під'їзних доріжок;
  • комерційних об'єктів, наприклад, зон біля входу до магазину чи офісу;
  • оздоблення території навколо спортивних майданчиків;
  • укладання в парку на доріжках або як елемент ландшафтного дизайну.

У нашому асортименті представлена тротуарна плитка 50*50 см в різноманітних варіантах дизайну, в тому числі є популярна модель «пазл».Як виготовляється тротуарна плитка 50х50 см

Вібропресована плитка формується із цементної суміші з використанням автоматизованого обладнання – вібростол та прес. Цей вид плитки відрізняється високою міцністю та довговічністю, що робить її ідеальним вибором для укладання на місцях з інтенсивним рухом пішоходів. У нас можна купити тротуарну плитку 500х500х50, виготовлену в такий спосіб.

Вібролита плитка для тротуарів також виготовляється на вібростолі з бетонного розчину, але міститься у гумові або пластикові форми. Матеріал ущільнюється та витримується у вологих умовах понад 12 годин. Цей процес хоч і не автоматизований повністю, але дозволяє створювати різноманітні форми, забарвлення та візерунки. Поверхня вібролитої плитки гладка та рівна з легким відблиском.

Ціна тротуарної плитки 50*50

Вартість плиток для тротуарів від 90 грн/шт. Ми маємо дуже вигідні ціни на всі товари, тому можна буде підібрати вироби під різний бюджет. Ознайомтеся з пропозиціями в каталозі або дзвоніть нашим менеджерам – підберемо різновид під ваш запит.

Де придбати плитку 50 на 50 см у Дніпрі

Ви можете придбати тротуарну плитку у «Дніпро Бетон». Пропонуємо якісні вироби з бетону із самовивозом або з доставкою по місту та області. Можна придбати плитку через наш інтернет-магазин чи приїхати до офісу.

Телефонуйте – будемо раді допомогти з вибором та прорахунком кошторису для вашого проекту!