Купити європаркан у Піщанці за ціною виробника

Вибір виробника бетонного європаркану - це важливий крок при покупці огорожі для вашого будинку чи бізнесу. У цьому розділі ми надамо вам кілька порад, які допоможуть вам обрати правильного виробника.

Європаркан у Піщанці

Досліджуйте ринок. Перед покупкою євроогорожі важливо вивчити ринок і знайти кілька виробників, які вас зацікавлять. Перегляньте їх сайти, вивчіть відгуки клієнтів та оцініть якість їхньої продукції.

Визначте свої потреби. Перед вибором виробника європаркану необхідно визначити свої потреби. Вирішіть, який тип євроогорожі вам потрібен, яку висоту він повинен мати, якому стилю та дизайну ви віддаєте перевагу. Це допоможе вам звузити список виробників і вибрати того, хто може запропонувати вам потрібну огорожу.

Перевірте досвід виробника. Досвід виробника – це важливий фактор при виборі європаркану. Дізнайтеся, скільки років виробник знаходиться на ринку, яку репутацію він має, який рівень кваліфікації у його співробітників та яку гарантію він надає на свою продукцію.

Дізнайтеся про матеріали та технології виробництва. Якість матеріалів та технології виробництва мають величезне значення для довговічності та краси вашої огорожі. Дізнайтеся, з яких матеріалів робиться огорожа, які технології виробництва використовуються та які гарантії надаються на матеріали та конструкцію.

Визначте ціну. Ціна європаркану може бути різною у різних виробників. Оцініть пропозиції та порівняйте їх з якістю продукції. Пам'ятайте, що низька ціна може означати низьку якість, тому не варто економити.

Вибір виробника бетонного європаркану може бути складним, але якщо ви враховуєте ці поради, то зможете вибрати того, хто запропонує вам якісний та красивий паркан за розумною ціною.

Єврозабір Сайдинг у Піщанці Єврозабір Шалівка в Піщанці

Ціна на європаркани у Піщанці

Назва секції європаркану, розміри Ціна, грн
1. Секція огорожі
Сайдинг
2,0 х 0,5 м
220 грн
2. Секція огорожі
Ажур Універсал
2,0 х 0,5 м
220 грн
3. Секція огорожі
Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн
4. Секція огорожі
Карпатський камінь
2,0 х 0,5 м
220 грн
5. Секція огорожі
Фагот
2,0 х 0,5 м
220 грн
6. Секція огорожі
Шалівка
2,0 х 0,5 м
220 грн
7. Секція огорожі
Бревно
2,0 х 0,5 м
220 грн
8. Секція огорожі
Карпатський камінь ажур
2,0 х 0,5 м
270 грн
9. Секція огорожі
Фагот верх арка
2,0 х 0,5 м
220 грн
10. Секція огорожі
Берізка (Ранчо)
2,0 х 0,5 м
220 грн
11. Секція огорожі
Карпатський камінь верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
12. Секція огорожі
Старе Місто
2,0 х 0,5 м
220 грн
13. Секція євроогорожі
Цегла в рамці колота
2,0 х 0,5 м
220 грн
14. Секція огорожі
Пазловий Бут ажур
2,0 х 0,5 м
220 грн
15. Секція європаркану
Пазловий Бут верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
16. Секція огорожі
Пазловий Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн


Купити євроогорожу у Піщанці

Ми пишаємося тим, що виготовляємо секційні бетонні паркани найвищої якості. І щоб ви були впевнені в якості нашої продукції, ми пропонуємо кілька порад щодо її перевірки.

По-перше, зверніть увагу на зовнішній вигляд огорожі. Наша продукція відрізняється рівними поверхнями та відсутністю тріщин. Це свідчить про те, що ми використовуємо лише якісні матеріали та виробляємо огородження на сучасному обладнанні.

По-друге, перевірте якість кріпильних елементів та стиків секцій огорожі. У нас ви знайдете надійні з'єднання та якісне кріплення, які гарантують довговічність та міцність усієї конструкції.

Зрештою, переконайтеся, що ми надаємо гарантію на нашу продукцію. Ми впевнені в якості наших огорож і готові надати гарантію на будь-які дефекти матеріалу чи установки.

Якщо ви шукаєте якісну секційну бетонну огорожу, то ви знайшли те, що потрібно! Наша продукція поєднує у собі красу та надійність, а гарантія нашого виробництва підтверджує нашу впевненість у якості.

Єврозабір Фагот у Піщанці Єврозабір Сайдинг у Піщанці - фото

Бетонні паркани від виробника в Піщанці

Європаркани від компанії Дніпро Бетон відрізняються найвищою якістю та різноманітністю обробки. Одним із важливих параметрів, який ви можете вибрати при замовленні нашого паркану, є тип оздоблення - глянсова або матова.

Глянцева євроогорожа виглядає більш блискучою і яскравою, що надає вашій ділянці землі елегантного вигляду. Він також більш стійкий до впливу вологи та легше чиститься від бруду та пилу.

Матовий європаркан має більш приглушений, натуральний колір і матову поверхню, що створює спокійнішу атмосферу і легше поєднується з навколишнім ландшафтом. Він також приховує подряпини та потертості, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає більш практичного рішення.

Важливо відзначити, що наші огорожі виготовляються із залізобетону найвищої якості та мають довговічний захист від впливу атмосферних явищ, що гарантує довговічність та надійність конструкції.

Якщо ви шукаєте гарний, надійний та міцний паркан, то ви знайшли те, що потрібно!

Наша продукція поєднує в собі красу та надійність, а різноманітність обробки дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого дизайну ділянки.

Часті питання про євроогорожі у Піщанці

Ціна стандартної плити одностороннього європаркану варіюється від 220 до 270 грн.

Вартість плити двостороннього європаркану - 440-450 грн.

Бетонні стовпи для європарканів на 1-5 плит - від 240 грн/шт.

Використання фарбопульта для фарбування європаркану заощадить час та якісно забарвить поверхню. Як варіант, можна застосувати валик для фасадів або флейцеву кисть.

Фарбу необхідно добре перемішати, щоб досягти однорідного кольору. Рекомендуємо звернутися в колеровочну студію, де підберуть колір і якісно заколерують фарбу.

Наносити фарбу слід тонким шаром, рухаючись зверху вниз (це запобіжить патьоки). Тепла суха погода – чудовий час для фарбування. Після повного висихання першого шару фарби нанесіть повторний.

Стандартна плита європаркану важить, в середньому, від 70 до 100 кг. Розміри плити, як правило: довжина - 2 метри, висота - 0,50 м.

Залежно від висоти огородження, для монтажу європаркану використовується від 2-х до 4-х плит.< /p>

При виборі євроогорожі, зверніть увагу на такі фактори:

  1. відсутність пор та тріщин на поверхні виробу;
  2. товщина плити - оптимальна від 3,5-4 см;
  3. вага плити - стандартом вважається вага близько 70 кг;
  4. колір - при використанні цементу марки М500 він буде білим зі світло-сірим відтінком;
  5. посилення міцності - армування.

Якісний європаркан може прослужити до 50-ти років.

Бетон відмінно переносить холоди та спекотну погоду, а також різкі перепади температури, не схильний до гниття. Армування з металевої арматури, захищене бетоном від корозії, надає плиті міцності та довговічності.