Купити європаркан у Спаському - ціна від виробника!

Європаркани з бетону є одним із найпопулярніших видів огорожі на сучасному ринку. І це не дивно! Ось кілька плюсів, які роблять бетонні огорожі ідеальним вибором для будь-якої ділянки:

Єврозабір Спаське - від виробника Дніпро Бетон

Міцність та надійність - бетонні огорожі здатні витримувати великі навантаження, стійкі до механічних пошкоджень та погодних умов. Вони не схильні до корозії і не гниють, тому забезпечують довговічність і надійність огородження.

Естетика - бетонні євроогорожі доступні в різних варіантах дизайну та кольору, що дозволяє вибрати огорожу, що ідеально поєднується з архітектурою та ландшафтом ділянки.

Простота установки - завдяки своїй масі, бетонні європаркани легко встановлюються і кріпляться на місці, що заощаджує час та зусилля при встановленні.

Економічна вигода - бетонні огорожі мають високу вартість на початку експлуатації, але за рахунок довговічності та низької вартості технічного обслуговування вони виявляються більш економічно вигідними в порівнянні з іншими видами огорож.

Єврозабори з бетону - це чудовий вибір для тих, хто шукає надійну та красиву огорожу для своєї ділянки. Вони забезпечують міцність, естетичність та економічність у використанні, що робить їх ідеальним вибором.

Єврозабір Цегла в рамці в Орлівщині Єврозабір Шалівка у Спаському

Ціна на європаркан у Спаському

Назва секції європаркану, розміри Ціна, грн
1. Секція огорожі
Сайдинг
2,0 х 0,5 м
220 грн
2. Секція огорожі
Ажур Універсал
2,0 х 0,5 м
220 грн
3. Секція огорожі
Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн
4. Секція огорожі
Карпатський камінь
2,0 х 0,5 м
220 грн
5. Секція огорожі
Фагот
2,0 х 0,5 м
220 грн
6. Секція огорожі
Шалівка
2,0 х 0,5 м
220 грн
7. Секція огорожі
Бревно
2,0 х 0,5 м
220 грн
8. Секція огорожі
Карпатський камінь ажур
2,0 х 0,5 м
270 грн
9. Секція огорожі
Фагот верх арка
2,0 х 0,5 м
220 грн
10. Секція огорожі
Берізка (Ранчо)
2,0 х 0,5 м
220 грн
11. Секція огорожі
Карпатський камінь верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
12. Секція огорожі
Старе Місто
2,0 х 0,5 м
220 грн
13. Секція євроогорожі
Цегла в рамці колота
2,0 х 0,5 м
220 грн
14. Секція огорожі
Пазловий Бут ажур
2,0 х 0,5 м
220 грн
15. Секція європаркану
Пазловий Бут верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
16. Секція огорожі
Пазловий Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн

Купити європаркан у Спаському

Якщо ви вирішили встановити бетонний паркан на своїй ділянці, то, швидше за все, варто задуматися про те, який колір вибрати. Хочете дізнатися, який колір буде ідеальним для вашої бетонного огорожі? Ось кілька порад.

 1. Погодьте колір з навколишнім ландшафтом.
  Виберіть колір, який поєднується з навколишньою природою та архітектурою. Наприклад, якщо у вас багато зелені та рослинності, то краще вибрати зелений або коричневий колір, щоб європаркан не виділявся надто сильно.

 2. Розгляньте стиль будинку та ділянки.
  Якщо ваш будинок і ділянка мають певний стиль, то підберіть колір, який буде відповідати цьому стилю. Наприклад, якщо ваш будинок виконаний в стилі мінімалізму, то краще вибрати більш нейтральний колір, бо яскраві кольори можуть здаватися надто яскравими та привертати надто багато уваги. Якщо ваша ділянка в тіні, то, навпаки, яскраві кольори можуть додати яскравості та життєрадісності.

 3. Замовте візуалізацію. Кращий спосіб переконатися, що обраний колір підходить саме до вашої ділянки – це замовити візуалізацію. Зазвичай компанії, які виробляють бетонні євроогорожі, пропонують таку послугу.

У результаті, вибір кольору для бетонного європаркану залежить від багатьох факторів, включаючи навколишню природу, стиль будинку, освітлення та ваші особисті уподобання. Подумайте про всі ці фактори, і не забудьте спробувати візуалізацію, щоб бути впевненими, що вибраний колір ідеально підходить для вашої ділянки.

Єврозабір Сайдинг у Спаському Єврозабір Ажур універсал у Спаському

Бетонні паркани від виробника в Спаському

Єврпаркан - це не просто огорожа, це частина вашої ділянки, яка захищає її від сторонніх очей, шуму та пилу. Але як за ним доглядати, щоб він завжди виглядав відмінно?

Паркан, виготовлений з бетону, є довговічним та міцним. Однак, як і будь-яка інша споруда, вона потребує регулярного догляду, щоб зберігати свою привабливість та надійність.

Пам'ятайте, що бетонниа огорожа не вимагає особливого догляду, але необхідні регулярні огляди, щоб перевірити її на наявність тріщин, сколів та інших пошкоджень. Якщо виявлено дефекти, їх потрібно негайно усувати.

Щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд європаркану, рекомендується здійснювати регулярне чищення. Для цього достатньо промити його водою та використовувати щітку або м'яку губку. При необхідності можна використовувати спеціальні засоби для чищення.

Не забувайте про забарвлення. Бетонний європаркан можна пофарбувати в будь-який колір, який відповідає вашим уподобанням та дизайну вашої ділянки. Однак, необхідно оновлювати забарвлення кожні кілька років, щоб зберегти насиченість кольору та захистити поверхню від руйнування.

Крім того, якщо на вашій ділянці є рослинність, необхідно стежити за її зростанням та обрізати дерева та чагарники, щоб вони не пошкоджували європаркан.

Загалом догляд за бетонним європарканом не є складним. Регулярні огляди, чищення, фарбування та дотримання простих правил - все, що вам потрібно, щоб ваш паркан завжди виглядав добре і служив вам вірою та правдою протягом багатьох років.

Коли ви дбаєте про свій бетонний паркан, ви проявляєте турботу та увагу до деталей, які, можливо, могли б вислизнути від ока звичайної людини. Це турбота про красу, чистоту, збереження свого майна. Якщо ви приділите час і зусилля, щоб доглядати за ним, то він радуватиме вас своєю міцністю та красою багато років.

Одним із найважливіших аспектів догляду за бетонним європарканом є його очищення. Це може бути так само красиво та приємно, як і садівництво. Ручка щітки у вашій руці, м'які хвилі води, що омивають поверхню паркану – все це створює неповторну атмосферу спокою та гармонії. А коли ви побачите, як ваші зусилля втілюються в блискучу поверхню, що виблискує на сонці, ви відчуєте глибоке задоволення.

Також не забувайте стежити за рослинністю. Адже якщо дерева і чагарники досягають своєї зрілості, то вони можуть зашкодити вашому паркану. Тому не забувайте обрізати рослини та стежити за їх ростом. Це дозволить вашому європаркану виглядати найбільш ефектно та привабливо.

Зрештою, не забувайте про забарвлення. Колір вашої бетонного огорожі може змінюватися в залежності від пори року та погодних умов. Тому, щоб зберегти його привабливість, необхідно оновлювати забарвлення кожні кілька років.

Часті питання про європаркани в Спаському

Якісний європаркан може прослужити до 50-ти років.

Бетон відмінно переносить холоди та спекотну погоду, а також різкі перепади температури, не схильний до гниття. Армування з металевої арматури, захищене бетоном від корозії, надає плиті міцності та довговічності.

Ціна стандартної плити одностороннього європаркану варіюється від 220 до 270 грн.

Вартість плити двостороннього європаркану - 440-450 грн.

Бетонні стовпи для європарканів на 1-5 плит - від 240 грн/шт.

Стандартна плита європаркану важить, в середньому, від 70 до 100 кг. Розміри плити, як правило: довжина - 2 метри, висота - 0,50 м.

Залежно від висоти огородження, для монтажу європаркану використовується від 2-х до 4-х плит.< /p>

При виборі євроогорожі, зверніть увагу на такі фактори:

 1. відсутність пор та тріщин на поверхні виробу;
 2. товщина плити - оптимальна від 3,5-4 см;
 3. вага плити - стандартом вважається вага близько 70 кг;
 4. колір - при використанні цементу марки М500 він буде білим зі світло-сірим відтінком;
 5. посилення міцності - армування.

Використання фарбопульта для фарбування європаркану заощадить час та якісно забарвить поверхню. Як варіант, можна застосувати валик для фасадів або флейцеву кисть.

Фарбу необхідно добре перемішати, щоб досягти однорідного кольору. Рекомендуємо звернутися в колеровочну студію, де підберуть колір і якісно заколерують фарбу.

Наносити фарбу слід тонким шаром, рухаючись зверху вниз (це запобіжить патьоки). Тепла суха погода – чудовий час для фарбування. Після повного висихання першого шару фарби нанесіть повторний.