Купити європаркан Самарівка - ціна від виробника!

Відмінний вибір для вашої огорожі – європаркан із бетону! Порівнюючи дерев'яні та металеві огорожі з бетонним парканом, ви побачите, що він має неперевершену міцність та довговічність.

Єврозабір Самарівка - від виробника Дніпро Бетон

Виготовлений із цементу, щебеню, будівельного піску та суперпластифікатора, європаркани є екологічно чистими та легко встановлюються на вашій ділянці. Вони можуть бути виконані в різних дизайнах та кольорах, щоб відповідати вашим вимогам.

Технологія вібролиття та армована сталева сітка забезпечують цілісність блоків, що робить їх стійкими до несприятливих погодних умов та пошкоджень. Бетонні огорожі також мають високий рівень звукопоглинання, що може бути корисним для захисту від шуму в міському середовищі.

Крім того, догляд за бетонними європарканами простий і легкий - досить просто очистити їх водою та милом. Будучи негорючими, вони також є безпечними у разі пожежі. Придбання бетонногъ огорожі не тільки прикрасить вашу ділянку, але й підвищить вартість вашого будинку чи бізнесу. Виберіть якість та довговічність - виберіть бетонний європаркан для огорожі!

Єврозабір Карпатський камінь у Самарівці Єврозабір Сайдинг у Самарівці

За останні роки євроогорожі стали одним із найпопулярніших видів парканыв для будинків та ділянок. У чому причина такої популярності?

Європаркани бувають двох видів: монолітны та декоративны. Перший варіант - це цільна огорожа без зазорів між плитами, а другий вид може мати зазори, арочні елементи, опуклості та бути прикрашеним різними фактурами. За допомогою дизайну плит можна зробити різні варіанти - від глянсових до імітації цегляної кладки, граніту або мармуру. Європаркани можуть бути декоровані плиткою або комбіновані з іншими матеріалами, наприклад, містити ковані елементи.

Ціна на європаркани в Самарівці

Назва секції європаркану, розміри Ціна, грн
1. Секція огорожі
Сайдинг
2,0 х 0,5 м
220 грн
2. Секція огорожі
Ажур Універсал
2,0 х 0,5 м
220 грн
3. Секція огорожі
Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн
4. Секція огорожі
Карпатський камінь
2,0 х 0,5 м
220 грн
5. Секція огорожі
Фагот
2,0 х 0,5 м
220 грн
6. Секція огорожі
Шалівка
2,0 х 0,5 м
220 грн
7. Секція огорожі
Бревно
2,0 х 0,5 м
220 грн
8. Секція огорожі
Карпатський камінь ажур
2,0 х 0,5 м
270 грн
9. Секція огорожі
Фагот верх арка
2,0 х 0,5 м
220 грн
10. Секція огорожі
Берізка (Ранчо)
2,0 х 0,5 м
220 грн
11. Секція огорожі
Карпатський камінь верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
12. Секція огорожі
Старе Місто
2,0 х 0,5 м
220 грн
13. Секція євроогорожі
Цегла в рамці колота
2,0 х 0,5 м
220 грн
14. Секція огорожі
Пазловий Бут ажур
2,0 х 0,5 м
220 грн
15. Секція європаркану
Пазловий Бут верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
16. Секція огорожі
Пазловий Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн

Купити європаркан у Самарівці

Європаркани мають безліч переваг, які роблять їх найкращим вибором для огородження вашого будинку чи ділянки. Міцність та надійність, простота монтажу, тривалий термін служби, гарний зовнішній вигляд з різноманітністю дизайнів та фактур, відносна водонепроникність та морозостійкість, можливість перефарбовувати конструкцію та економічна доступність – все це робить європаркани найкращим вибором для вас.

Більш того, у разі руйнування однієї плити, не потрібно змінювати всю конструкцію, що дозволяє заощаджувати на ремонті. Для збільшення терміну служби можна прогрунтувати та пофарбувати поверхню у потрібний колір. Європаркани також можуть стати чудовим доповненням до вашої оселі, завдяки широкому вибору дизайнів та можливості комбінувати їх з іншими матеріалами.

Вибираючи огорожі, ви можете бути впевнені в якості, міцності та зовнішньому вигляді вашої огорожі на довгі роки.

Єврозабори з бетону - це чудовий вибір для огородження ділянки, але як і будь-який продукт має деякі обмеження. Незважаючи на безліч переваг, є два недоліки, на які варто звернути увагу:

  • велика вага плит, що потребує особливої техніки для транспортування та встановлення;
  • можливе зменшення природної провітрюваності ділянки, однак це може бути вирішене шляхом додавання спеціальних вентиляційних отворів або застосуванням декоративних решіток.

Незважаючи на ці недоліки, європаркани з бетону залишаються одним із найпопулярніших варіантів огородження завдяки своїй міцності, довговічності, гарному зовнішньому вигляду та різноманітності дизайнів та фактур. Крім того, вони можуть бути встановлені порівняно швидко і мають доступні ціни, що робить їх відмінним вибором для більшості будинків та ділянок.

Єврозабір Шалівка в Самарівці Єврозабір Фагот у Самарівці

Бетонні огорожі від виробника в Самарівці

Що може бути важливішим, ніж безпека та міцність огорожі? Звісно ж, його якість. Але як визначити наскільки якісний європаркан? Розбираємось у ключових параметрах, які визначають його надійність та довговічність.

Деякі критерії якості можна оцінити при першому погляді на конструкцію. До них належать:

  • стан поверхні блоків: тріщини та пори на ній свідчать про погану якість матеріалу та порушення технології виробництва. Крім того, тріщини призводять до повільного руйнування блоків;
  • товщина блоків: для європаркану стандартною товщина має бути не менше 3,5-4 см. Занадто тонкі блоки можуть бути менш міцними та ненадійними;
  • натуральний колір: якісний європаркан повинен мати білий колір зі світло-сірим відтінком. Якщо колір блоків відрізняється від цього стандарту, це може свідчити про зміну складу суміші.

Але є й невидимі параметри, які також впливають на якість огорожі. До них відносяться вага та армування. Ідеальний європаркан повинен мати плити стандартного розміру, які важать щонайменше 70 кг. Однак деякі виробники можуть змінювати склад бетону, що призводить до зниження ваги блоків до 50-60 кг. Крім того, якісне армування підвищує міцність конструкції. Передбачається, що у блоки повинна закладатися металева сітка з діаметром 4 мм. 

Європаркан - це надійна та довговічна огорожа, але тільки якщо вибрати якісну конструкцію. Пам'ятайте ці критерії якості, щоб зробити правильний вибір і насолоджуватися безпекою та затишком вашого будинку.

Часті питання про європаркани у Самарівці

Використання фарбопульта для фарбування європаркану заощадить час та якісно забарвить поверхню. Як варіант, можна застосувати валик для фасадів або флейцеву кисть.

Фарбу необхідно добре перемішати, щоб досягти однорідного кольору. Рекомендуємо звернутися в колеровочну студію, де підберуть колір і якісно заколерують фарбу.

Наносити фарбу слід тонким шаром, рухаючись зверху вниз (це запобіжить патьоки). Тепла суха погода – чудовий час для фарбування. Після повного висихання першого шару фарби нанесіть повторний.

При виборі євроогорожі, зверніть увагу на такі фактори:

  1. відсутність пор та тріщин на поверхні виробу;
  2. товщина плити - оптимальна від 3,5-4 см;
  3. вага плити - стандартом вважається вага близько 70 кг;
  4. колір - при використанні цементу марки М500 він буде білим зі світло-сірим відтінком;
  5. посилення міцності - армування.

Ціна стандартної плити одностороннього європаркану варіюється від 220 до 270 грн.

Вартість плити двостороннього європаркану - 440-450 грн.

Бетонні стовпи для європарканів на 1-5 плит - від 240 грн/шт.

Якісний європаркан може прослужити до 50-ти років.

Бетон відмінно переносить холоди та спекотну погоду, а також різкі перепади температури, не схильний до гниття. Армування з металевої арматури, захищене бетоном від корозії, надає плиті міцності та довговічності.

Стандартна плита європаркану важить, в середньому, від 70 до 100 кг. Розміри плити, як правило: довжина - 2 метри, висота - 0,50 м.

Залежно від висоти огородження, для монтажу європаркану використовується від 2-х до 4-х плит.< /p>