Купити європаркан у Царичанці - ціна від виробника!

Шукаєте надійне та естетичне рішення для огородження своєї ділянки? Представляємо вам бетонну огорожу - неймовірно красивий і міцний вид парканів, який стане ідеальним вибором для будь-якого власника приватного будинку або котеджу.

Єврозабір Царичанка - від виробника Дніпро Бетон

Європаркан виготовлений із залізобетону, що забезпечує йому міцність та довговічність. У той же час його форма створюється в заводських умовах і може бути абсолютно будь-якою, що дозволяє вибрати найбільш підходящий дизайн.

Одна з головних переваг євроогорожі - її збірність. Завдяки цьому він легко перевозиться та монтується, а при необхідності може бути легко розібрана та перенесена на нове місце. Крім того, монтаж не потребує спеціальних навичок та знань.

Ще одна перевага європаркану – це його естетичні характеристики. Завдяки різноманітності дизайнерських варіацій, Ви зможете вибрати огорожу, яка ідеально підійде до стилю до вашої ділянки. Крім того, завдяки матеріалу виготовлення, паркан не вимагає особливого догляду і збереже свій первісний вигляд протягом багатьох років.

Єврозабір Карпатський камінь у Царичанці Єврозабір Сайдинг у Царичанці

Отже, якщо Ви шукаєте надійне, міцне та красиве рішення для огородження своєї ділянки, європаркан – це саме те, що Вам потрібно! Не проґавте можливість придбати його вже сьогодні і насолоджуватися його перевагами протягом багатьох років.

Ціна на європаркан у Царичанці

Назва секції європаркану, розміри Ціна, грн
1. Секція огорожі
Сайдинг
2,0 х 0,5 м
220 грн
2. Секція огорожі
Ажур Універсал
2,0 х 0,5 м
220 грн
3. Секція огорожі
Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн
4. Секція огорожі
Карпатський камінь
2,0 х 0,5 м
220 грн
5. Секція огорожі
Фагот
2,0 х 0,5 м
220 грн
6. Секція огорожі
Шалівка
2,0 х 0,5 м
220 грн
7. Секція огорожі
Бревно
2,0 х 0,5 м
220 грн
8. Секція огорожі
Карпатський камінь ажур
2,0 х 0,5 м
270 грн
9. Секція огорожі
Фагот верх арка
2,0 х 0,5 м
220 грн
10. Секція огорожі
Берізка (Ранчо)
2,0 х 0,5 м
220 грн
11. Секція огорожі
Карпатський камінь верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
12. Секція огорожі
Старе Місто
2,0 х 0,5 м
220 грн
13. Секція євроогорожі
Цегла в рамці колота
2,0 х 0,5 м
220 грн
14. Секція огорожі
Пазловий Бут ажур
2,0 х 0,5 м
220 грн
15. Секція європаркану
Пазловий Бут верх
2,0 х 0,5 м
220 грн
16. Секція огорожі
Пазловий Бут
2,0 х 0,5 м
220 грн

Купити євроогорожу у Царичанці

Бетонний паркан складається з блоків-панелей, які збираються на місці в пази, та стійких опорних стовпів. Панелі мають габарити 0,5 м × 2 м і можуть бути різних форм і відтінків — від гладких до імітації дерева або каменю. Опорні стовпи встановлюються в землю, а паркан може бути збудований до 3 метрів у висоту. Зазвичай він має висоту близько 2 метрів.

Залізобетонні блоки виготовляються у спеціальних формах, куди заливається дрібнозернистий розчин бетону, а потім він армується дротом. Ви можете зробити паркан самостійно, але для цього потрібні спеціальні інструменти, щоб забезпечити високу міцність огорожі.

Євроогорожі стають все більш популярними, тому що вони виглядають красиво та естетично у будь-якому ландшафті. Імітація дикого каменю, мозаїки або дерев'яних колод дозволяє створювати унікальний дизайн. Після встановлення, огорожу можна просочити спеціальними розчинами та пофарбувати у будь-який колір відповідно до навколишнього ансамблю.

Якщо ви хочете отримати гарний та надійний паркан, то європаркан ідеальний вибір!

Єврозабір Фагот у Царичанці Єврозабір Шалівка у Царичанці

Бетонні паркани від виробника в Царичанці

Переваги бетонних євроогорож:

 1. Можливість вибрати будь-який малюнок, від імітації каменю та дерева до плитки. Це дозволяє інтегрувати огорожу до загального дизайну та архітектури об'єкта.
 2. Висока міцність та надійність армованої конструкції, яка може протистояти різним несприятливим погодним умовам та механічним впливам.
 3. Елементарність монтажу, яка дозволяє зібрати європаркан як конструктор, і найскладніше тут закріпити стовпи.
 4. Відсутність масивності, притаманної багатьом бетонним та цегляним конструкціям, що робить європаркани естетичними та легкими.
 5. Відсутність обмежень щодо ґрунту та необхідності робити капітальний фундамент, що спрощує та прискорює процес встановлення.
 6. Тривалий термін експлуатації (до 50-ти років) за умови, що під час виробництва бетонних плит не порушувався технологічний процес, використовувалася якісна сировина.
 7. Порівняно невисока вартість. Цегляні та кам'яні огорожі коштуватимуть значно дорожче.

Естетична універсальність, яка дозволяє використовувати євроогорожі в будь-яких умовах - підійде для котеджів, таунхаусів, дач, звичайних приватних будівель у межах міста, а також для обнесення промислових та технологічних будівель.

Якщо розглядати недоліки огорожі, то варто відзначити кілька моментів. По-перше, паркан може бути глухим, що не дозволяє пропускати світло. Також, якщо його поставити прямо на ґрунт, то циркуляція повітря буде обмежена. По-друге, декоративні неармовані елементи іноді бувають досить крихкими, що може викликати певні труднощі при експлуатації конструкції І, нарешті, по-третє, при порушенні технології виробництва паркан починає тріскатись і руйнуватися вже через кілька років, тому для отримання якісного продукту слід звертатися лише до перевірених виробників.

Проте, незважаючи на перелічені недоліки, сучасні європаркани стали відмінною альтернативою цегляним та кам'яним огородженням і можуть використовуватися для облаштування будь-якої приватної споруди у межах міста, котеджу, таунхауса, дачі чи промислових та технологічних будівель.

Часті питання про євроогорожі в Царичанці

Стандартна плита європаркану важить, в середньому, від 70 до 100 кг. Розміри плити, як правило: довжина - 2 метри, висота - 0,50 м.

Залежно від висоти огородження, для монтажу європаркану використовується від 2-х до 4-х плит.< /p>

При виборі євроогорожі, зверніть увагу на такі фактори:

 1. відсутність пор та тріщин на поверхні виробу;
 2. товщина плити - оптимальна від 3,5-4 см;
 3. вага плити - стандартом вважається вага близько 70 кг;
 4. колір - при використанні цементу марки М500 він буде білим зі світло-сірим відтінком;
 5. посилення міцності - армування.

Якісний європаркан може прослужити до 50-ти років.

Бетон відмінно переносить холоди та спекотну погоду, а також різкі перепади температури, не схильний до гниття. Армування з металевої арматури, захищене бетоном від корозії, надає плиті міцності та довговічності.

Ціна стандартної плити одностороннього європаркану варіюється від 220 до 270 грн.

Вартість плити двостороннього європаркану - 440-450 грн.

Бетонні стовпи для європарканів на 1-5 плит - від 240 грн/шт.

Використання фарбопульта для фарбування європаркану заощадить час та якісно забарвить поверхню. Як варіант, можна застосувати валик для фасадів або флейцеву кисть.

Фарбу необхідно добре перемішати, щоб досягти однорідного кольору. Рекомендуємо звернутися в колеровочну студію, де підберуть колір і якісно заколерують фарбу.

Наносити фарбу слід тонким шаром, рухаючись зверху вниз (це запобіжить патьоки). Тепла суха погода – чудовий час для фарбування. Після повного висихання першого шару фарби нанесіть повторний.