Форми для європарканів у Житомирі

Бетонні огорожі потрібні з багатьох причин. Насамперед їх популярність обумовлена міцністю і довговічністю, порівнянною з огорожею з натурального каменю. До того ж сучасні огорожі виглядають естетично та стильно завдяки імітації різних текстур та рельєфів. Конструкція стійка до різних атмосферних впливів, опадів та механічних навантажень.

Форми для європарканів у Житомирі

Для чого потрібні форми для євро парканів з бетону

Заготовки для бетону є спеціальні контейнери, куди заливається цементний розчин для створення бетонних блоків певної форми. У такий спосіб можна виготовляти плити, стовпи та різні декоративні елементи для огородження, стилізувати зовнішній вигляд огорожі. Такі форми для огорож з бетону є невід'ємною частиною виробництва ЗБВ, а також дозволяють створювати декор для ландшафтного дизайну.

Асортимент форм для лиття з бетону

Наша компанія пропонує широкий вибір форм, що імітують різні матеріали. На вибір найпопулярніші заготовки із фактурою:

 • цегла та зістарена цегла;
 • колотий камінь;
 • дерев'яні чи металеві прути;
 • піщаник;
 • ковані елементи.

Також є футуристичні мотиви - різні хвилі, візерунки та 3D-текстури. Наші форми для європарканів представлені у двох варіантах – для односторонніх та двосторонніх огорож. Перший варіант більш бюджетний і підходить для оформлення промислових та господарських об'єктів, тоді як двосторонні огорожі, завдяки своєму естетичному дизайну, ідеальні для приватних будинків.

Фарбування огорож, виготовлених з форм склопластику або АБС, не тільки покращує їх зовнішній вигляд, але також продовжує термін експлуатації. Акрилова фарба створює захисний шар, герметизуючи мікропори в бетоні – це робить матеріал стійким до дії вологи та перепадів температури.

Форма для європаркану - купити у Житомирі

Паркан з форми у Житомирі

Європаркан з форм склопластик або АБС

У «Дніпро Бетон» можна купити такі різновиди форм за матеріалом:

 • Склопластик. Вважається одним із найміцніших і довговічніших матеріалів для всіх видів застосування. Склопластикові форми для парканів довговічні, надійні та стійкі до великих навантажень від ваги розчину. Вони можуть прослужити близько 10 років за продуктивності близько 30 заготовок на день.

 • АБС. Економічний і досить популярний вибір для приватного виробництва, особливо, якщо потрібно виготовлення невеликої кількості плит для огорожі. Матеріал стійкий до впливу агресивних хімічних речовин у розчині і розрахований на 30-50 використань, після чого форма може почати деформуватися, а гострі грані малюнка сколюватися.

Для створення стовпів європаркану та інших бетонних опор можна купити металеві форми для забору. Вони міцні та стійкі, але вимагають фарбування від іржі та акуратного поводження, щоб на поверхні не з'явилося деформацій.

Як застосовувати форми для паркану з бетону

Виготовлення бетонних стовпів та плит досить просте, головне – підібрати правильну консистенцію суміші та підготувати все необхідне до замісу розчину. Також необхідно спланувати скільки і яких плит необхідно отримати в результаті якщо паркан буде складатися з ажурних і традиційних прольотів, мати різні за дизайном плити.

Процес складається з таких етапів:

Підготовка матеріалів, очищення форми для огорожі від бруду та пилу.

 1. Заміс розчину в бетонозмішувачі.

 2. Заливання розчину у форму, розподіл суміші по всьому об'єму.

 3. Утрамбування на вібростолі. Включається вібрація і склад рівномірно розподіляється формою, потім його потрібно армувати зварною сіткою або прутами.

 4. Вилучення заготовок. Склопластикова форма для паркану перевертається на місце висихання бетонного блоку.

Форми для європаркану – ціна в Житомирі

Ціни на форми для бетонних огорож варіюються від 690 до 5000 гривень – вартість залежить від матеріалу виготовлення та розміру. Найкращий вибір – склопластикові форми для бетону. Хоча їхня ціна вища, але вони забезпечують більш високу ефективність роботи і більш довговічні.

Форма для паркану у Житомирі

Форми для бетонних огорож – де купити в Житомирі

Придбати форми для європарканів, а також фігурних елементів, набірних стовпів та паркувальних огорож можна в «Дніпро Бетон». Ми займаємось їх виробництвом та реалізацією по всій Україні, у тому числі можемо відправити у будь-яку точку на Житомирщині. На вибір різноманітні дизайни з чітким малюнком та відмінною фактурою.

Також ми надаємо:

 • Консультації щодо використання та особливостей роботи з формами.
 • Детальні описи та характеристики всіх моделей у каталозі.
 • Широкий вибір виробів для ландшафтного дизайну.

Працюємо з 2008 року і заслужили на репутацію сумлінного виробника ЗБВ та форм для них.

Звертайтеся – обов'язково підберемо потрібні матеріали для виробництва європарканів!