Форми для європарканів у Запоріжжі

Європаркани з бетонних плит сьогодні не тільки служать функціональною огорожею, але й надають можливість створити по-справжньому естетичне та стильне рішення на території ділянки. Поєднання різноманітних текстур робить бетонні огородження дуже привабливим вибором.

У виробництві бетонних огорож ключову роль відіграють спеціальні форми, в які заливається бетонний розчин. Форми для європаркану та стовпів можуть мати рельєфну або гладку поверхню, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські елементи для огорожі.

Форми для європарканів у Запоріжжі

Форми для європарканів – купити у Запоріжжі

У компанії «Дніпро Бетон» ви зможете підібрати форми для паркану з бетону високої якості за доступними цінами. Їх асортимент включає різноманітні матеріали, що забезпечує клієнтам широкий вибір для створення сучасних та міцних огорож. Ми займаємося виробництвом, а не перепродаємо готові вироби, тому можемо гарантувати високий стандарт якості всієї своєї продукції.

Імітація дерева, каменю чи кування – лише невелика частина асортименту форм для європарканів, представлених у нашому каталозі. Тут ви знайдете десятки варіантів по рельєфу, а також одно- та двосторонні форми.

Матеріали для виробництва форм для забору

Вибір матеріалу для форми євроогорожі відіграє ключову роль для ефективної та швидкої роботи. У «Дніпро Бетон» можна купити три різновиди:

  • Метал. Ідеальний для форм стовпів євроогорожі та інших бетонних опор. Він популярний як серед приватних осіб для виготовлення бетонних стовпів на ділянці, так і серед промислових підприємств, які щодня відливають десятки блоків. Металеві форми вимагають періодичного фарбування для захисту від корозії та акуратного поводження, щоб уникнути деформації. В іншому вони дуже практичні у роботі.

  • Склопластик. Найміцніший і довговічніший матеріал. Не піддається іржі, не псується з часом і надійно служить до 10 років. Склопластикові форми для паркану відрізняються високою механічною міцністю, що забезпечує стабільність виробу протягом тривалого часу.

  • АБС-пластик. Один з найбільш популярних варіантів завдяки низькій вартості та високій якості готових бетонних виробів. Цей матеріал стійкий до агресивних середовищ та має тривалий термін служби.

Форма для паркану склопластик у Запоріжжі

Паркан з форми склопластик у Запоріжжі

Як виготовити європаркан із форм для лиття

Процес є нескладною послідовністю дій. Спочатку слід підготувати форму, забезпечивши чистоту заготівлі для покращення вилучення готових блоків та запобігання дефектам на відбитку. Потім відбувається заливання бетонної суміші з використанням цементного розчину з гранотсівом. Його необхідно рівномірно розподілити, а в кінці армувати металевими прутами. Після цього форма поміщається на вібростол, щоб у складі суміші не було бульбашок і вони не псували структуру бетону.

Витягання заготовки – наступний етап, який вимагає акуратності, щоб зберегти всі деталі лицьової сторони блоку. Бетон досить довго набирає підсумкову міцність – близько 1 місяця. Проте його вже через 7 днів європаркан можна везти на місце встановлення – він буде досить зміцнілим для монтажу огорожі. При необхідності на поверхню готового огородження можна нанести шар фарби, щоб зробити його більш естетичним.

Форми для парканів – ціна в Запоріжжі

Кращий вибір для промислового виробництва бетонних стовпів та плит європаркану – склопластикові форми. Вони коштують дорожче за інших, проте набагато зручніше і надійніше в експлуатації. Вартість форм із склопластику від 4600 грн., з АБС – від 690 грн.

Щоб дізнатись актуальну вартість з доставкою в Запоріжжя або Запорізьку область, пропонуємо зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом – по телефону або в месенджерах. Ми готові надати детальну інформацію та допомогти з вибором відповідної моделі, враховуючи ваші потреби. Є варіанти оплати готівкою та безготівковий розрахунок.

Форма для паркану з бетону у Запоріжжі

Дніпро Бетон – виробник якісних форм для паркану з бетону

Наша компанія виділяється серед конкурентів завдяки низці переваг:

  1. Досвід роботи понад 15 років у своїй сфері – ми добре розуміємо які форми найкраще у роботі та підтримуємо високі стандарти якості.

  2. Широкий асортимент – в каталозі є форми для огорожі, виконані з різних матеріалів і з різним дизайном.

  3. Власне виробництво – контролюємо виготовлення кожного виробу.

Потрібна допомогти з підбором форм для забору з бетону? Звертайтесь, ми онлайн!