Форми для європаркану у Вінниці

Бетонні огорожі користуються високою популярністю за низкою факторів. Насамперед, їх естетика та дизайн здатні задовольнити різні смаки завдяки різноманітним текстурам та рельєфам, які можна легко імітувати. Надійність та довговічність – ще один важливий фактор. Бетонні конструкції стійкі до опадів, перепадів температур, механічних впливів.

Форми для європарканів і Вінниці

Форми для забору з бетону – що це та як їх застосовувати

Форми для забору з бетону являють собою спеціальні ємності, в які заливається розчин, щоб бетонний блок після висихання вийшов певних габаритів і рельєфу. Вони є невід'ємною частиною процесу виробництва бетонних огорож і дозволяють створювати різноманітні декоративні елементи, наприклад, набірні стовпи, стилічні прикраси і т.д.

Роботи з формами для забору виконуються так:

 1. Вибір дизайну та текстури майбутньої огорожі. Наприклад, можна підібрати глухі блоки для двох нижніх плит та ажурну верхню плиту. Також часто комбінують варіанти дизайнів, особливо популярне поєднання бут + колоди.

 2. Підготовка для лиття бетону. Вона повинна бути очищена від пилу та бруду перед використанням, а сам виріб необхідно встановити на вібростол.

 3. Підготовка цементного розчину з армуванням гранотсівом. Важливо підібрати правильні пропорції.

 4. Заливання розчину у форму для плит або стовпів огорожі. Суміш заливається рівномірно, уникаючи утворення пухирів та порожнин.

 5. Зміцнення бетону сіткою або лозинами.

 6. Віброусадка. Включається вібростол і розчин стає однорідним, заповнює всі виступи форми.

 7. Отримання готових блоків. Після заливки та віброусадки бетону його можна витягати з форми для паркану. Вона перевертається на місце висихання блоку.

Форма для паркану у Вінниці

Паркан з форми для лиття у Вінниці

Асортимент форм для європарканів у Вінниці

При виборі матеріалу важливо враховувати багато чинників. В асортименті «Дніпро Бетон» представлені три найпопулярніші варіанти:

 • Метал. Ідеальний для формування стовпів євроогорож та інших бетонних опор. Незалежно від того, чи використовується металева форма тільки для власної ділянки або для промислового виробництва, вона показала свою практичність та ефективність. Головний недолік - потрібно стежити за своєчасним фарбуванням металу, тоді на ньому не з'явиться іржа.

 • Склопластик. Вважається найбільш міцним та довговічним виробом для всіх варіантів використання. Склопластикові форми для огорож не схильні до іржі, стійкі до впливу часу і можуть використовуватися близько 10 років. Висока механічна міцність забезпечує стабільність виробу.

 • АБС. Цей недорогий і популярний варіант для приватного виробництва, наприклад, якщо потрібно зробити пару десятків плит для свого палісадника. Тим не менш, матеріал стійкий до агресивних хімічних речовин у розчині і не боїться перепадів температури. АБС форми для огорож цінують за їх доступність і великий асортимент дизайнів.

Ціна на форми для бетонного паркану у Вінниці

Форми для євроогорожі можна купити за ціною від 690 до 5000 грн. – все залежить від матеріалу виготовлення та розміру. Особливу увагу привертають склопластикові форми, які, незважаючи на високу вартість, значно кращі в експлуатації та прослужать довше за інших.

Форма для виготовлення європаркану у Вінниці

Як купити форми для паркану - плит і стовпів

«Дніпро Бетон» - виробник якісних матриць для огорож, у нас величезний асортимент сучасних дизайнів з чітким малюнком та якісною фактурою. Замовте будь-яку форму з доставкою по Вінниці та Вінницькій області, і ми швидко відправимо її будь-якою зручною для вас транспортною компанією.

До того ж надаємо:

 • Консультації з усіх питань щодо використання, догляду та всіх нюансів роботи з продукцією.
 • Точний опис та характеристики для кожної моделі в каталозі.
 • Великий вибір форм для бетону для ландшафтного дизайну.
 • Вироби власного виробництва із гарантією якості.

Ми працюємо у сфері виробництва ЗБВ та форм для європарканів вже понад 15 років та маємо сотні позитивних відгуків та десятки постійних клієнтів.

Співпрацювати з нами вигідно та надійно – будемо раді допомогти налагодити виробництво європарканів!