Форми для європарканів у Полтаві

Популярність декоративних елементів з бетону стає все вищою з кожним роком. Цей матеріал міцний, не схильний до зовнішніх впливів, прослужить близько 50 років. Для створення бетонних виробів потрібні фігурні ємності, куди заливатиметься розчин.

Форми для європарканів у Полтаві


Форма для паркану – особливості виробу

Структура форми складається з 3-4 шарів скловолокна, добре просочених поліефірною смолою. Вся конструкція кріпиться до металевого каркаса, за рахунок якого її дуже зручно переносити та перевертати. Форми для заливання бетону не втрачають своєї геометрії з часом, термін експлуатації в середньому до 10 років. Із них можна робити до 50 заготовок за день.

Можна використовувати форми при створенні огорож для прибудинкових територій, промзон або приватних ділянок у Полтаві. Переваги форми для огорожі:

 • висока механічна стійкість;
 • гладка та глянсова поверхня бетонних виробів;
 • невисока ціна;
 • простота у роботі;
 • невелика вага;
 • оригінальний малюнок.

Які бувають форми для виробництва парканів

Форми бувають різноманітних варіантів, вони відрізняються матеріалами, конструкцією та призначенням.

За призначенням бувають:

 • форми для стандартних плит – із універсальним розміром виробів;
 • форми для нестандартних плит – під індивідуальний дизайн та розмір.

Форма для паркану сайдинг у Полтаві

За матеріалом вони можуть бути з:

 • АБС-пластика – матеріал популярний завдяки своїй міцності та стійкості до агресивних впливів. Він підходить для виробництва бетонних виробів для невеликої кількості виробів.
 • склопластика – довговічніші та міцніші вироби, до того ж вони не бояться агресивних хімічних сполук у складі бетонного розчину. Тому прослужать набагато довше, ніж вироби з АБС.

Склопластикові форми для євроогорожі знаходять застосування не тільки в домашніх майстернях, а й на великих виробництвах бетонних конструкцій. Вони надають виробам чіткого та оригінального малюнку.

Як придбати форму для огорожі в Полтаві

Пропонуємо великий асортимент виробів на будь-який смак – від класичної імітації кам'яної кладки до незвичайних малюнків із хвилями та гронами винограду. У нашому каталозі понад 100 варіантів форм у стандартних розмірах, а також можемо виконати нестандартне замовлення.

Купити вироби можна з доставкою транспортною компанією – швидко відправимо потрібну кількість до будь-якого населеного пункту в Україні. Відправляємо до Полтави та по всій Полтавській області. Для покупки потрібно вибрати відповідну форму та оформити заявку через кошик. Або звертайтесь до наших менеджерів за телефоном та в месенджерах – допоможемо вибрати, проконсультуємо з усіх питань!

Ціна на форми для виготовлення європарканів у Полтаві

Вартість склопластикових виробів – від 4600 грн. якщо ви замовляєте стандартну форму. Або можна виготовити нестандартну заготовку для бетону за індивідуальною ціною. Також ми продаємо форми з АБС – цей матеріал має свої переваги та недоліки, що позначається на загальній вартості форми.

Для отримання точної інформації про ціни рекомендуємо звертатися до наших менеджерів. Вони зможуть надати детальні цінові пропозиції з огляду на ваші конкретні потреби.

Форма для паркану у Полтаві

Чому купити форму для паркану варто у Днепр Бетон

Ми займаємось виробництвом форм для бетонних виробів з 2008 року, тому маємо великий досвід та можемо гарантувати високу якість продукції. У нас:

 • безліч позитивних відгуків від клієнтів з усієї України;
 • величезна різноманітність моделей у наявності та на замовлення;
 • вигідні ціни порівняно з багатьма конкурентами;
 • швидке відправлення виробів;
 • консультації щодо правильного використання форм та догляду за ними.

З нами ви зможете успішно запустити або розширити свій бізнес – обов'язково поділимося досвідом виготовлення огорожі з форм.

Ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір!