Форми для європарканів у Одесі

Європаркани завоювали велику популярність у власників приватних будинків та дач. Вони забезпечують безпеку та приватність території, а також стали одним із елементів ландшафтного дизайну – можна вибрати та встановити паркан із різним малюнком прольотів. Щоб виготовити плити та стовпи для євроогорож з бетону потрібні спеціальні форми, куди потрібно буде заливати цементний розчин.

Форми для європарканів у Одесі

Основні властивості форм для європарканів

Форми для європарканів є ємністю, в які заливається бетонна суміш для виготовлення плит або стовпів. Вони мають рельєфну поверхню, щоб розчин прийняв потрібний рельєф. Бувають декілька видів, розрізняються за матеріалом виготовлення, конструкції та призначенням:

 • З АБС-пластику. Найпопулярніший матеріал для виготовлення, вони недорогі та стійкі до погодних умов. АБС-пластик не схильний до корозії і не вимагає спеціального догляду. Основні переваги: стійкість до погодних умов, інертність до хімічних речовин у розчині. Недоліки: низька міцність.

 • Зі склопластику. Найміцніший матеріал для виготовлення форм. Склопластик стійкий до механічних пошкоджень, не схильний до корозії. Переваги: максимальна міцність та довговічність, зручність у роботі, можливість масового виробництва плит з такої форми. Недоліки: найвища вартість.

 • З металу. Недорогі вироби для гладких стовпів. Прослужать дуже довго, але вимагають спеціального догляду, щоб метал не поіржавів.

Форми для огорож зі склопластику – оптимальний вибір для приватного та промислового виробництва європарканів. Це багаторазові вироби, з яких можна робити до 50 заготовок на день, а вони прослужать до 10 років.

Форма для європаркану склопластик у Одесі

Форма для європаркану зі склопластику у Одесі

Особливості форм для забору зі склопластику

Форма складається із склопластикового полотна товщиною 3-5 мм із кількох шарів скловолокна, просочених поліефірною смолою. Оболонка фіксується на металевому каркасі з ручками – він потрібний для зручного перенесення бетонної заготовки. Такі форми призначені для виробництва бетонних секцій шляхом швидкого знімання. Вони забезпечують високу продуктивність, дозволяючи виготовляти до 50 виробів за зміну.

Ми рекомендуємо купувати саме ці вироби, вони окупляться дуже швидко і з ними не буде проблем у роботі.

Як використовувати форму для бетону

Виготовлення плити та стовпів з форм - це процес, який вимагає уваги до деталей та певного досвіду. Проте він нескладний, головне використовувати гарний цемент і певну консистенцію розчину. Ось загальний алгоритм:

 1. Підготовка матриць для бетону - вони повинні бути чистими і без слідів сухого цементу на внутрішній стороні.
 2. Підготовка бетонної суміші із використанням цементу марки М500.
 3. Заливка та утрамбування розчину на вібростолі.
 4. Вилучення заготовки – потрібно перевернути форму на місце, де бетон набиратиме міцність. Сформована заготівля з малюнком буде сохнути, а форму можна використовувати для наступної заливки.

Форма для європаркану склопластикова у Одесі

Де придбати форми для парканів та стовпів в Одесі

Склопластикові форми для європарканів, які пропонує компанія «Дніпро Бетон» - це якісні та багаторазові рішення для огородження будь-якої площі. Ми пропонуємо вироби, виготовлені професіоналами на сучасному обладнанні. Це моделі з високим рівнем деталізації, прості та зручні у використанні. Завдяки різноманітності конфігурацій ви зможете втілити у життя будь-які проекти.

Пропонуємо купити матриці для бетону оптом та в роздріб, відправляємо їх зі складу до Одеси, Одеської області та будь-якої точки України. Тут можна швидко оформити замовлення з доставкою будь-якої зручної транспортної компанії – зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони допоможуть обрати найкращий варіант та оформити замовлення.

Чому варто замовити форми для огорожі у нас

«Дніпро Бетон» працює вже понад 15 років, і за цей час ми стали регіональним лідером у своїй сфері. Ми займаємося також виробництвом та встановленням євроогорож з цих же форм, тому добре розуміємося на особливостях товару і можемо проконсультувати з будь-яких питань.

Замовляючи склопластикові форми для огорож у нас, ви отримуєте:

 • висока якість готових бетонних конструкцій;
 • докладний опис товару у каталозі;
 • оперативне відвантаження товарів та виготовлення великої партії на замовлення;
 • систему знижок для клієнтів.

Працювати з нами зручно та вигідно, звертайтесь!