Форми для європарканів у Миколаєві

У світі огорож європаркани з бетонних плит стали справжнім відкриттям. Вони стартували як економічне рішення для огорож, але сьогодні, завдяки різноманітності дизайнів, стають гідною альтернативою конструкціям з натуральних матеріалів. Для того щоб ваша огорожа виглядала ще природніше, можна нанести на неї кілька шарів фарби, створюючи повну імітацію текстур каменю, дерева, колод, цегли або зістареної кладки.

Форми для європаркану у Миколаєві

Різноманітні європаркани з форм

Процес виробництва бетонних секційних огорож включає використання спеціальних форм, в які заливається бетонний розчин. Вони мають рельєфну поверхню та певний розмір, з них виходять бетонні блоки потрібного малюнка та розміру.

Ми маємо великий вибір таких форм для створення плит та стовпів, які підійдуть як для високої огорожі, так і для декоративного паркану. Ми пропонуємо матриці з різними малюнками, є одно- та двосторонні вироби. У каталозі є докладні описи кожної моделі та вказано актуальну ціну на неї.

Вибір матеріалу форм для секційних огорож

При виборі матеріалу форм забору необхідно враховувати різні чинники, які визначають ефективність виробництва. Ми пропонуємо три різновиди, кожен з них має свої особливості та переваги:

  • Метал – ідеально підходить для створення стовпів євроогорож та інших бетонних опор. Форми для стовпів широко використовуються як у приватному, так і в промисловому будівництві завдяки своїй міцності та зручності. Однак метал вимагає періодичного фарбування для захисту від корозії.

  • Склопластик - не піддається корозії, не псується з часом і має термін експлуатації близько 10 років. Форми зі склопластику стабільні незалежно від температурних перепадів, розраховані на масове виготовлення секцій огорожі. З них можна виготовляти до 30 бетонних виробів на день.

  • АБС – форми стійкі до агресивних середовищ і розраховані застосування для приватного будівництва європарканів. З однієї форми можна зробити близько 30-50 готових блоків, після чого почне деформуватися.

Рекомендуємо набувати форми для огорож зі склопластику, так як це оптимальне рішення для виробників європарканів та виготовлення бетонних секцій у великій кількості.

Форма склопластикова для паркану - Миколаїв

Паркан із склопластикової форми - Миколаїв

Форма для секцій євроогорожі – ціна в Миколаєві

Ціна форм для огорож може відрізнятися залежно від вибраного матеріалу та типу моделі. Ми пропонуємо широкий асортимент заготовок стандартних габаритів та вироби для вузьких плит. Найбільш оптимальним варіантом будуть склопластикові форми, вартість яких розпочинається від 4600 гривень. Форми з АБС коштують від 690 гривень за штуку, що робить їх доступнішими, хоча вони й менш довговічні.

Щоб дізнатися точну вартість форм для огорож з доставкою в Миколаїв і Миколаївську область достатньо зв'язатися з менеджерами нашої компанії.

Виготовлення євроогорож із склопластикових форм

Процес складається з кількох основних етапів:

  1. Підготовка матеріалів – очистіть форму від забруднень, це полегшить вилучення готових блоків.
  2. Заливання бетонної суміші - підготуйте цементний розчин і рівномірно заливайте його формою, уникаючи появи порожнин. Важливо також армувати розчин сіткою або лозинами.
  3. Віброусадка - увімкніть вібростол під формою для огорожі, щоб позбутися зайвих бульбашок повітря. Це гарантує якісне формування блоків.
  4. Вилучення заготовок – після застигання бетону вийміть готовий елемент із форми, перевернувши її на підготовлену поверхню. Важливо виконувати цей процес обережно, щоб не пошкодити рельєф блоку. Заготівля набуває повної міцності приблизно за місяць.

Форма для секційного бетонного паркану в Миколаєві

Чому варто замовляти форми для огорож у Дніпро Бетон

Наша компанія вже понад 15 років займається виробництвом різноманітних форм для бетону. У нас ви знайдете найбільший асортимент з дизайну, розмірів та різновидів. Гарантуємо швидке відправлення замовлення обраною транспортною компанією до будь-якого населеного пункту. Крім того, ми пропонуємо найвигідніші ціни, оскільки продаємо товари безпосередньо, а не через посередників.

Широкий вибір форм для огорож з бетону в Миколаєві

У нашому каталозі представлені різні форми – вам потрібно лише вибрати відповідний дизайн та кількість, а потім зробити замовлення через кошик чи зв'язавшись із нашими менеджерами.

Проконсультуємо, відповімо на всі запитання – пишіть у месенджери!