Форми для європарканів у Львові

У пошуках надійних та якісних форм для створення сучасних огорож з бетону? На сайті «Дніпро Бетон» ви знайдете різноманітні високоякісні матриці за доступними цінами. У нас дуже великий асортимент виробів, виготовлених з різних матеріалів, всі вони відрізняються високою якістю та довговічністю.

Форми для європарканів у Львові

Властивості форм для виробництва огорож

У нашому каталозі представлені десятки варіантів форм із різноманітними текстурами та рельєфами, що дозволяють вибрати ідеальне рішення на будь-який смак. Є заготовки для плит з дизайном каменю, дерева або кування, які утворюють паркан схожий на конструкцію з природних матеріалів – естетичний та доречний для будь-якого фасаду. Ми є виробниками форм, тому гарантуємо високу якість кожного виробу, вони відповідають найвищим стандартам.

Форми для огорож з бетону виготовляються з різних матеріалів, серед яких найпопулярніші різновиди виробів:

  • АБС-пластик – недорогий та зручний для роботи матеріал. Форми призначені для приватного використання - товщина матеріалу близько 1 мм і він недостатньо міцний, тому вироби прослужать близько 30-50 заливок і почнуть деформуватися або сколюватися на гострих гранях. Проте такі АБС форми для бетону оптимальні для виготовлення євроогорож на своїй ділянці, заливання плит для ремонту пошкоджених блоків та інших подібних робіт.

  • Метал - надійний, довговічний, міцний, але з нього не можна зробити фігурну форму з рельєфом. Тому металеві форми застосовуються для заливання стовпів виноградних та стовпів огорожі. Для підтримки якості виробу потрібне акуратне поводження з ним та періодичне фарбування від корозії.

  • Склопластик – виділяється серед інших матеріалів своєю довговічністю та практичністю. Товщина матеріалу близько 2 мм, до того ж він дуже міцний, не потребує регулярного обслуговування. Готові плити виходять надійними та стійкими до температурних перепадів, хімічних сполук у бетоні. Термін служби форми склопластикової для європаркану близько 10 років при масовому виробництві бетонних блоків з них. Для зручності роботи форма має металеву раму із ручками. Це ідеальний вибір для бізнесу з виробництва європарканів.

Форма для європаркану зі склопластику у Львові

Євроогорожа із форми склопластикової у Львові

Як зробити європаркан із форм для бетону склопластикових

Процес виготовлення бетонного паркану з форм починається з їх підготовки та очищення. Потім потрібно:

  1. Приготувати розчин із щебеню, піску, цементу та пластифікатора.
  2. Поставити форму для паркану на вібростіл і залити розчин.
  3. Включити вібростол і почекати поки суміш добре втрясеться у формі і зі складу вийдуть усі бульбашки.
  4. За кілька хвилин перевернути форму і потім підняти її - на підставці залишиться сира заготівка бетонної плити європаркану. Вона сохне близько 5 днів, потім її можна транспортувати на місце зберігання.

Правильна підготовка матеріалів та дотримання технологічних процесів є важливими аспектами для забезпечення якісного результату. Також важливо, щоб форма була чистою і на ній не було залишків розчину з минулих заливок, тоді на бетонній заготовці не буде дефектів малюнка.

Форми для бетонних огорож - купити у Львові

Ціна форми для паркану залізобетонного у Львові

Вартість цих виробів у Львові може змінюватись в залежності від обраного матеріалу – від 690 до 5000 грн. за один шт. Металеві та склопластикові форми будуть найвигіднішим вкладенням коштів – при масовому виробництві євроогорож вони окупляться дуже швидко і прослужать вам довгі роки. Ми пропонуємо продаж форм для євроогорож з доставкою в будь-яку точку у Львові та по Львівській області – швидко відправимо будь-якою зручною транспортною компанією.

Де у Львові купити форми для огорожі

Наша компанія працює на ринку залізобетонних виробів з 2008 року і пишається величезною кількістю позитивних відгуків щодо якості своєї продукції. Ми прагнемо надати нашим клієнтам лише найкращі рішення для створення стильних та надійних бетонних огорож, що відповідають усім вимогам сучасного дизайну та функціональності.

Пропонуємо купити форми для паркану у Львові з доставкою з нашого виробництва. Всі моделі в каталозі є, або ми можемо їх виготовити на замовлення в будь-якій кількості. Ми маємо широкий вибір високоякісних форм з різних матеріалів – є можливість обрати оптимальне рішення під свої потреби та масштаб виробництва. Для кожної моделі вказані її характеристики, а для багатьох варіантів є фотографії готових парканів, створених з використанням даних форм.

Для ознайомлення з повним асортиментом та розрахунку вартості доставки до Львова та Львівської області ви можете зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.