Форми для європарканів у Луцьку

За останні 5 років попит на євроогорожі в Україні постійно зростає – у середньому на 13% на рік. Незважаючи на те, що велика кількість приватних домоволодінь вже має бетонну огорожу, яка прослужить близько 50 років, ринок євроогорож активно зростає. І це не дивно – все більше людей прагнуть переїхати до приватного будинку з надійним парканом або поміняти стару огорожу на стильну та міцну конструкцію. Тому бізнес на європарканах залишається дуже рентабельним у всіх регіонах.

Форми для європарканів у Луцьку

Особливості форм для огорожі з бетону

Форми для євроогорож – це ємності, в які заливається бетонна суміш для формування плит та опор огорожі. Існує кілька видів таких форм за матеріалом, розміром, а також десятки різновидів за текстурою лицьової частини.

Форми для огорож виготовляють:

 • З АБС-пластика – найбільш популярний варіант для домашнього виготовлення блоків, наприклад, якщо ви хочете заощадити та зробити самостійно паркан під подальший монтаж. Матеріал недостатньо міцний, тому через 40-50 заливок буде розтріскуватися і деформуватися.

 • З металу – досить довговічні форми для європаркану, мають чіткі грані та рівні, гладкі сторони. Вони використовуються для заливання стовпів огорожі або виноградників. Добре показали себе в експлуатації, досить довговічні та надійні у застосуванні, але потребують періодичного фарбування.

 • Зі склопластику – найміцніший матеріал для створення європарканів. Скловолокно укладається в кілька шарів на рельєфну матрицю і кожен шар просочується полімерною смолою. Форми зі склопластику стійкі до дії погодних умов, а для додаткової міцності вироби укріплені металевим каркасом із ручками.

За конструкцією виробу можуть бути односторонніми або двосторонніми. Для приватного будинку краще купувати двосторонні – так гарний вид ділянки буде і з боку вулиці, і з двору. У нашому інтернет-магазині продаються всі перелічені різновиди – швидко підібрати їх можна у каталозі.

Ціна форми для паркану бетонного в Луцьку

Вартість форми – від 690 грн. для АБС моделей та від 4600 грн. для склопластикових моделей. З них виходить плита стандартних розмірів 2х0,5 м або можна замовити заготівлю для блоків нестандартних розмірів. Пропонуємо форми для огорож за найвигіднішими цінами, оскільки ми продаємо вироби власного виробництва, а не перепродаємо чужу продукцію.

Форма для паркану бетонного у Луцьку

Паркан з форми у Луцьку

Як використовувати форми для європарканів

Виготовлення бетонних плит з форм для євроогорож досить просте, але при цьому вимагає певних навичок і досвіду. Вам потрібно:

 1. Підготувати матеріали та обладнання – бетонозмішувач, вібростол, кельму.

 2. Замісити бетонний розчин з гранотсівом та пластифікатором.

 3. Залити суміш у форму до країв та включити вібростол під нею.

 4. Добре утрусити склад, щоб він заповнив усі порожнини, а бульбашки повітря вийшли з розчину.

 5. Перевернути форму на рівне місце для висихання бетону та зняти форму з бетону.

 6. Залишити заготовку на 7 днів для повного висихання.

Після цього бетонну плиту чи стовп можна монтувати на ділянці. Остаточну міцність бетон набере через 28 днів.

Форма для євро паркану Луцьк

Як купити форми для паркану у Луцьку

Форми для бетонних огорож можна купити з доставкою до Луцька та Волинської області в компанії «Дніпро Бетон». Ми спеціалізуємося на виготовленні європарканів та форм для них, а також для різних декоративних бетонних виробів.

У нашому каталозі представлений широкий вибір матеріалів для будівництва огорож на вашій ділянці або організації виробництва огорож. У нас діє гнучка система оплати – приймаємо як готівку, так і оплату карткою.

Надаємо:

 • докладні консультації щодо застосування форм для огорож;
 • швидке відправлення замовлень;
 • великий вибір форм для бетонних парканів у наявності та оперативне виготовлення на замовлення;
 • докладний опис кожної моделі у каталозі.

Наші компетентні фахівці допоможуть визначитися з вибором та замовити потрібну модель з доставкою у Луцьку.