Форми для європарканів у Києві

Бетонні огорожі стали невід'ємною частиною ландшафтного дизайну та огорож у сучасних будинках. Естетика, міцність та довговічність – три ключові аргументи на користь бетонних парканів. Такі огородження імітують природні фактури дерева або каменю, а також є надійним захистом території, здатні витримувати вплив різних кліматичних умов.

Форми для європарканів у Києві

Виготовлення бетонних плит за допомогою форм для забору

Процес виготовлення бетонних огорож починається з вибору форми з дизайну - який рельєф прольотів ви хочете отримати в результаті. У Києві ми продаємо форми із сучасним дизайном «сайдинг», класикою «фагот», «бут» чи «карпатський камінь», неординарними «колодами» чи «берізками», а також десятками інших моделей на будь-який смак. Ви можете виготовити плити з різними текстурами - від природних поверхонь каменю до абстрактних візерунків.

Далі слідує підготовка бетонного розчину і заливання розчину у форму. Вона надає густому розчину потрібний рельєф і форму, а після висихання у вас вийдуть естетичні зовні бетонні блоки для якісної огорожі.

Форми для паркану: види, з чого вони робляться

  • Форми із АБС-пластику. Доступне за ціною та популярне рішення для невеликих обсягів виробництва. Цей легкий та недорогий матеріал, розрахований приблизно на 30 заливок розчину. Має товщину близько 2 мм, тому поступово деформуватиметься після кожної заливки важкого розчину. На кутах малюнка можуть з'явитися сколи та виїмки, а розчин не можна буде діставати з форми до висихання.

  • Металеві форми. Призначені для створення стовпів під рабицю, європаркану або виноградників. Цей довговічний матеріал може зазнавати деякої деформації від гострих граней гранотсева, проте він коштує недорого, зручний у роботі. Металеві матриці ідеально підходять для рівних та гладких виробів – з металу неможливо створити декоративну форму з вигинами та візерунками.

  • Склопластикові форми. Міцні, зручні у роботі, стійкі до великого навантаження виробу. Це найкращий вибір для масового виробництва бетонних плит європаркану – форми не змінюють своєї геометрії, інертні до хімічних речовин у розчині, гладкі зсередини, тому сирий бетон не пристає до них. Середній термін служби 7-10 років (залежно від умов експлуатації).

Форма для паркану з АБС у Києві

Форма для європаркану склопластик у Києві

Виробництво склопластикової форми для євроогорожі

Ми самі виробляємо форми для огорожі, стовпів та садового декору, а також реалізуємо їх у Києві. Для цього використовується скловолокно різної щільності, покладене в кілька шарів та просочене поліефірною смолою. Це створює жорстку конструкцію, а після висихання виріб стає дуже міцним.

Для стабільності та утримання форми готова склопластикова матриця доповнюється металевим каркасом.

Форми для паркану – ціна в Києві

Ціна на склопластикові форми для євроогорожі в Києві починається від 4600 грн. за найпопулярніші моделі. За нестандартну заготовку за індивідуальним замовленням ціна формується окремо. Розмір та товщина заготовок для бетону однакова у всіх форм, тому в результаті ви зможете скласти європаркан із плит з різними дизайнами.

Точну ціну форми з доставкою по місту та області можна дізнатися у наших менеджерів – зателефонуйте чи напишіть нам у месенджери.

Форма для бетонного паркану у Києві

Як придбати форму для європаркану в Києві

Виберіть потрібну модель із каталогу, оформіть замовлення через сайт або зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном. Є доставка до будь-якого населеного пункту. Можливі оплата готівкою або безготівковим способом. У нас великий вибір шаблонів для європарканів з різними дизайнами та доступними цінами. Забезпечте своє виробництво якісними формами від "Дніпро Бетон"!

Чому варто замовити у Дніпро Бетон

Форми для паркану – це гарантія якості та надійності. Ми займаємось їх виробництвом з 2008 року, і сміливо можемо назвати себе професіоналами у цій сфері. У нас:

  • Висока якість продукції - наші форми мають високу механічну міцність, хороший рельєф і довгий термін експлуатації.
  • Широкий асортимент – у каталозі представлені різноманітні моделі форм для огорож, стовпів та садового декору з оригінальним дизайном.
  • Невисока вартість – пропонуємо доступні ціни на форми.
  • Швидке відправлення замовлень – оперативно обробляємо замовлення з усієї України.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з усіх питань.