Форми для європаркану в Кропивницькому

Євроогорожі з бетонних плит стали справжнім хітом серед усіх огорож. Вони стартували як бюджетний варіант огорож, а сьогодні завдяки різноманітності дизайнів можуть бути гідними конкурентами для конструкцій із натуральних матеріалів. Поверх готового огородження можна нанести 2-3 шари фарби і таким чином створити повну імітацію природних текстур: каменю, дерева, колод, цегли або зістареної кладки.

Таке оформлення надає естетики та стилю фасаду та всієї території ділянки. До того ж бетонний паркан дуже надійний та міцний, простоїть десятки років.

Форми для європарканів у Кропивницькому

Форми для паркану – лиття бетонних плит та стовпів

Процес виробництва євроогорож передбачає використання спеціальних форм, в які заливається бетонний розчин. Ці форми для паркану можуть мати як рельєфну, так і ідеально гладку поверхню, створюючи різноманітні варіанти блоків. У нас продаються заготовки для бетону стандартних розмірів – ви зможете робити з них плити розміром 2х0,5 м та стовпи під високу або декоративну огорожу. Також є форми для огорож з одно- або двостороннім розташуванням малюнка. У другому випадку рельєф буде по обидва боки огорожі – це естетично і коштує не набагато дорожче, ніж стандартні односторонні варіанти.

У нашому каталозі представлені форми різних матеріалів, кожен з яких має свої переваги. Для кожної моделі є докладний опис, розміри, вартість та інші важливі властивості. Всі питання можна поставити нашим менеджерам по телефону або в месенджерах.

Форми для європаркану – які матеріали використовуються

Вибір відповідного матеріалу для форми паркану – рішення, яке має важливе значення для ефективної та швидкої роботи. Ми пропонуємо три варіанти, кожен з них має свої унікальні особливості:

  • Метал. Металеві форми ідеально підходять для створення стовпів євроогорож та інших бетонних опор. Вони широко використовуються як у приватному будівництві для виготовлення бетонних стовпів на ділянці, так і на промислових підприємствах, де щодня відливаються десятки бетонних блоків. Незважаючи на свою практичність та зручність у роботі, метал вимагає дбайливого поводження та періодичного фарбування для захисту від корозії.

  • АБС-пластик. Являє собою один з найбільш популярних варіантів завдяки своїй доступній вартості та високій якості готових бетонних виробів. Форми для євроогорож з АБС стійкі до агресивних середовищ і має досить довгий термін служби.

  • Склопластик. Склопластик - найміцніший і довговічніший матеріал для форм європаркану. Не піддається корозії, не псується з часом та розрахований на термін експлуатації близько 10 років. Форми для забору склопластик дозволяють виготовляти до 30 бетонних виробів на день завдяки своїй міцності та стабільності форми незалежно від температурних перепадів на вулиці.

Ми рекомендуємо купувати форми для огорож саме зі склопластику. Ви швидко окупите свої витрати та зможете налагодити ефективне виробництво бетонних блоків з різним дизайном.

Форма для паркану склопластик у Кропивницькому

Форма для паркану АБС у Кропивницькому

Виробництво європаркану з форм

Процес виготовлення бетонного паркану з використанням форм "Дніпро Бетон" є послідовним рядом дій. Важливий етап – підбір відповідного матеріалу форми, визначення правильних пропорцій у бетонному розчині та ретельне утрамбування суміші на вібростолі.

Сам процес відбувається так:

  1. Підготовка форми. Перед початком робіт переконайтеся, що форма очищена від забруднень – це полегшить вилучення готових блоків і запобігатиме появі дефектів на відбитку.

  2. Заливання бетонної суміші. Підготуйте цементний розчин з гранотсевом і рівномірно заливайте його формою, уникаючи появи бульбашок і порожнин. Важливо також армувати розчин сіткою або лозинами.

  3. Віброусадка. Увімкніть вібростол під формою для огорожі, тоді з розчину будуть видалені всі зайві бульбашки повітря і склад рівномірно розподілиться по всьому об'єму.

  4. Вилучення заготовок. Після того, як бетон застигне, вийміть готовий елемент з форми, перевернувши її на підготовлену поверхню. Виконувати це потрібно обережно, щоб не пошкодити готовий рельєф блоку.

Заготівка набуває повної міцності приблизно за місяць, але вже за тиждень бетон буде досить міцним для транспортування до місця монтажу. На готову огорожу можна нанести шар фарби – це надасть йому привабливішого вигляду і забезпечить кращий захист поверхні.

Паркан з форм для бетону у Кропивницькому

Форми для парканів – ціна в Кропивницькому

Вартість форм може змінюватись в залежності від обраного матеріалу та розміру – у нас є заготівлі стандартних габаритів, а також вироби для вузьких плит. Склопластикові форми, ціна яких починається від 4600 гривеньоптимальне поєднання якості та довговічності. АБС-форми коштують від 690 гривень за штуку – це доступніші варіанти, але й прослужать вони в рази менше. Металеві вироби теж продаються недорого і добре показали себе у масовому виробництві бетонних стовпів.

Щоб дізнатись вартість форм для забору з доставкою в Кропивницьку та Кіровоградську область, достатньо зв'язатися з менеджерами «Дніпро Бетон». Вони нададуть всю необхідну інформацію про характеристики кожної моделі, проконсультують, дадуть відповіді на всі питання.

Чому форми для огорож у Кропивницькому варто замовити у нас

Наша компанія понад 15 років займається виробництвом різних форм для лиття з бетону. Ми самі виробляємо європаркани та інші ЗБВ, а також пропонуємо якісні форми для бетонних заготовок.

Тут ви знайдете найбільший асортимент з дизайну, розмірів та різновидів. До того ж, у нас дуже вигідні ціни, оскільки продаж безпосередньо від виробника, а не через посередників. Швидко відправимо замовлення будь-якою транспортною компанією до Кропивницького або до будь-якого населеного пункту по області.

Телефонуйте чи пишіть – будемо раді допомогти з вибором!