Форми для європарканів в Івано-Франківську

Бетонні огорожі користуються широким попитом завдяки неймовірній міцності та довговічності, що можна порівняти з кладкою з натурального каменю. Крім того, вони мають стійкість до різних атмосферних впливів, будь-яких опадів, сильного вітру і механічних навантажень. Сучасні варіанти парканів з бетонних блоків відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, імітують різні текстури.

Форми для європарканів у Івано-Франківську

Властивості форм для європарканів

Ці форми являють собою спеціальні контейнери, в які заливається цементний розчин для створення бетонного блоку певного дизайну та розміру. Таким чином можна робити стовпи та плити парканів, різний декор для ділянки, паркувальні стовпчики та багато іншого. Але основна сфера застосування – виробництво європарканів для приватного будинку або промислового виробництва огорож.

Якість форм для лиття з бетону має дуже велике значення – чим чіткіша і натуралістичніша текстура, там краще вийде підсумковий малюнок, а значить і вся огорожа виглядатиме красивішою.

Різновиди форм для огорожі

Можна купити два варіанти виробів для плит огорожі:

 • односторонні;
 • двосторонні.

Перші доступні за ціною та потрібні менше розчину для виготовлення виробу. Однак другі набагато більше підходять для огорож приватних будинків – вони виглядають естетично з обох боків, до того ж можна пофарбувати готову огорожу, і вона зсередини виглядатиме як конструкція з природних матеріалів.

Форма для європаркану у Івано-Франківську

Паркан з форми у Івано-Франківську

Асортимент форм по дизайну

За дизайном ви можете вибрати один із десятків варіантів, наприклад, популярні текстури:

 • карпатський камінь;
 • старовинна цегла або звичайна кладка;
 • піщаник та бут;
 • дерев'яні чи металеві прути;
 • ковані арки та ін.

Крім того, в асортименті представлені сучасні футуристичні мотиви, такі як різноманітні хвилі, візерунки та 3D текстури.

Асортимент форм за матеріалами

У «Дніпро Бетон» можна вибрати заготівлі для європарканів зі склопластику або АБС-пластику:

 • Склопластикові форми – найбільш стійкі та довговічні. Можуть служити до 10 років при інтенсивному використанні, не іржавіють, не псуються від постійних навантажень важким розчином.

 • Форми з АБС-пластика - більш економічний варіант, але й прослужать вони не так довго. Виріб почне деформуватися, а кути малюнка сколюватися вже через 40-50 заливок бетону. Такі форми для паркану краще купувати для приватного виробництва.

Для стовпів виноградників та огорож можна замовити металеві форми. Вони оптимальні за ціною, але поверхня з часом може іржавіти, а також деформуватися від важкого гранотсева в розчині.

Форма для виготовлення європаркану у Івано-Франківську

Ціна форм для бетонних парканів у Івано-Франківську

Вартість від 690 грн. за АБС модель та від 4600 грн. за склопластикову форму для огорожі. Незважаючи на більш високу вартість, склопластикові форми для бетону вважаються найкращим вибором завдяки своїй ефективності та довговічності. Вони вигідніші у довгостроковій перспективі.

Де придбати форми для паркану в Івано-Франківську

Форми для бетонних огорож, включаючи європаркани та фігурні елементи, можна придбати у «Дніпро Бетон». Ми спеціалізуємося на виробництві та реалізації таких виробів по всій Україні, а також надсилаємо будь-якою транспортною компанією до Івано-Франківська та області. Форма оплати – готівковий чи безготівковий розрахунок.

У каталозі ви знайдете все необхідне для будівництва паркану на своїй ділянці або організації бізнесу з виготовлення огорож. До того ж ми самі займаємося виробництвом ЗБВ та їх монтажем, тому допоможемо розібратися з усіма труднощами, проконсультуємо з будь-яких питань.

Ми:

 • успішно працюємо з 2008 року;
 • маємо сотні позитивних відгуків від клієнтів;
 • надаємо докладні консультації щодо застосування форм для паркану;
 • відправляємо замовлення до будь-якої точки по Україні.

Звертайтеся – компетентні спеціалісти підберуть необхідні матеріали для виробництва європарканів!