Форми для європарканів у Херсоні

Серед усіх огорож особливо популярний різновид бетонних європарканів, які спочатку були економічним варіантом парканів, а поступово стали гідною альтернативою конструкціям з натуральних матеріалів. Бетон забезпечує надійність та довговічність, а завдяки різноманітності дизайнів поверхні можна підібрати рельєф під будь-який архітектурний задум. Тепер огорожа може виглядати так само природно, як і конструкції з каменю, дерева, колод, цегли або зістареної кладки. А після нанесення декількох шарів фарби можна надати вашій огорожі неповторного шарму та автентичності.

Форма для європаркану - Херсон

Застосування форм для європарканів

Виробництво бетонних секційних огорож починається з використання спеціальних форм, в які заливається бетонний розчин. Ці форми мають рельєфну поверхню та певні розміри, що дозволяють створювати бетонні блоки різних малюнків та габаритів.

Наш асортимент включає різноманітні форми для створення плит і стовпів, що підходять як для високих огорож, так і для декоративних парканів. Ми пропонуємо широкий вибір матриць з різними візерунками, є односторонні та двосторонні форми. У каталозі представлено докладні описи кожної моделі, а також вказано актуальну ціну на кожну з них.

Форми для європаркану – склопластик, АБС, метал

При виборі матеріалу форм слід враховувати ряд чинників, які визначають ефективність виробництва. Ми пропонуємо три різновиди:

  • Склопластик - не піддається корозії, не псується з часом і має термін експлуатації близько 10 років. Форми зі склопластику стабільні незалежно від температурних перепадів та розраховані на масове виготовлення секцій. З них можна робити до 30 бетонних заготовок на день.

  • Метал – ідеально підходить для створення стовпів огорожі. Такі форми широко використовуються як у приватному, так і в промисловому будівництві завдяки своїй міцності та зручності. Проте метал потребує захисту від корозії.

  • АБС – форми розраховані застосування у приватному будівництві. З них можна зробити близько 30-50 готових блоків, після чого форма для огорожі почне деформуватися.
Форма для європаркану - купити в Херсоні

Паркан бетонний з форм - Херсон

Склопластикові форми для європаркану – ціна в Херсоні

Вартість форм для парканів може змінюватись в залежності від обраного матеріалу та типу моделі. Наш асортимент включає різноманітні заготівки стандартних габаритів, а також вироби для вузьких плит. Оптимальним рішенням буде придбання склопластикових форм, ціна на які починається від 4600 гривень. Форми з АБС доступні за ціною від 690 гривень за штуку, що робить їх доступнішими, хоча вони мають меншу довговічність.

Для отримання точної інформації про вартість парканів з доставкою в Херсон і Херсонську область зв'яжіться з нашими менеджерами.

Виробництво секційних огорож з форм для бетону

  1. Підготовка матеріалів. Видалення будь-яких забруднень із форми – це полегшить вилучення заготовки, рельєф буде без дефектів.

  2. Заливання бетонної суміші. Замішування розчину та рівномірний розподіл за обсягом. Потім виріб укріплюють сіткою або армувальними прутами.

  3. Віброусадка. За допомогою вібростола видаляються зайві бульбашки повітря із бетонної суміші. Це гарантує якісне формування блоків та їх рівномірну структуру.

  4. Вилучення заготовок. Після застигання бетону готовий елемент дістається із форми – вона перевертається на підготовлену поверхню. Важливо виконувати це обережно, щоб не пошкодити рельєф блоку. Заготівка набуде повної міцності приблизно за місяць.

Форма для європаркану - купити в Херсоні

Як купити форми для євроогорожі в Херсоні

Замовлення форм для парканів в компанії «Дніпро Бетон» – це найкраще рішення як для приватного виробництва, так і для комерційного виготовлення європарканів. Ми пропонуємо вироби за вигідною ціною, при цьому самі виготовляємо їх і тому гарантуємо високу якість кожної форми. Для оформлення замовлення вам потрібно лише вибрати відповідні форми та їх кількість, після чого оформити покупку через кошик або зв'язатися з менеджерами. Вони дадуть відповіді на всі питання і допоможуть зробити правильний вибір.

Також у нас:

  • Широкий асортимент - пропонуємо найбільший вибір форм по дизайну, розмірам та матеріалам. Це дозволяє кожному клієнту підібрати найоптимальніший варіант.
  • 15-річний досвід виготовлення форм. Це дозволяє нам точно розуміти вимоги клієнтів та пропонувати найкращі рішення.
  • Швидка доставка по Херсону та області. Гарантуємо оперативне відправлення замовлення обраною транспортною компанією до будь-якого населеного пункту.

Замовляючи форми для огорож у «Дніпро Бетон», ви можете бути впевнені в якості, різноманітності вибору та найвигідніших умовах співпраці!