Форми для європаркану в Черкасах

Європаркан з бетонних плит сьогодні може бути по-справжньому естетичним та стильним завдяки поєднанню текстур, які виграшно виглядатимуть на тлі всього фасаду та території. Ці фактори роблять бетонні огородження кращим вибором для будь-якої ділянки.

Для виробництва євроогорож використовують форми, куди заливається розчин. Вони мають рельєфну або ідеально гладку поверхню та можуть бути виконані з різних матеріалів.

Форми для європарканів у Черкасах

Асортимент форм для огорожі з бетону

Ви шукаєте надійні та якісні форми для створення сучасних огорож з бетону? У "Дніпро Бетон" ви зможете підібрати матриці високої якості за дуже вигідними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів із різних матеріалів, а вся продукція відповідає найвищим стандартам.

Імітація дерева, каменю або кування відкриває безмежні можливості для оформлення огорожі. У нашому каталозі можна підібрати один з десятків варіантів за рельєфом, є одно- та двосторонні форми для європаркану на будь-який смак. Ми самі є виробниками форм, тому впевнені як кожен вироб. Працюємо з 2008 року та пишаємося величезною кількістю позитивних відгуків про свою продукцію.

Матеріали форм для лиття з бетону: який вибрати

Правильний вибір відповідного матеріалу для форми євроогорож дуже важливий для продуктивної та швидкої роботи. Ми пропонуємо один із трьох варіантів:

  • Метал – це форми для стовпів євроогорожі або будь-яких інших бетонних опор. Їх вибирають як приватного виготовлення бетонних стовпів дільниці, так промислових підприємств, які відливають десятки бетонних блоків щодня. Метал вимагає акуратного звернення, щоб поверхня не погнулась і не деформувалася, а також його потрібно періодично фарбувати для захисту від корозії. В іншому він дуже практичний та надзвичайно зручний для роботи.

  • АБС-пластик. Один із найпопулярніших варіантів завдяки невисокій вартості та гарній якості готових бетонних виробів. Він стійкий до агресивних середовищ, має чималий термін служби.

  • Склопластик - найміцніший і довговічний матеріал. Він не іржавіє, не псується з часом, надійно прослужить до 10 років і дозволяє робити до 30 виробів на день. Склопластикові форми для паркану відрізняються високою механічною міцністю, яка гарантує стабільність виробу протягом тривалого часу.

Форма для бетону склопластик - Черкаси

Форма для паркану в Черкасах

Процес виготовлення бетонного паркану з форм

Виготовлення європаркану з наших форм - досить простий процес, але потрібно дотримуватися правильних пропорцій в розчині і добре утрамбувати суміш на вібростолі, щоб у бетонних плитах не було порожнеч від бульбашок повітря. Роботи виконуються у такій послідовності:

  1. Підготовка форми. Переконайтеся, що заготовка для бетону чиста – це полегшить вилучення готових блоків і на відбитку не буде дефектів.

  2. Заливання бетонної суміші. Підготуйте цементний розчин із гранотсівом. Заливайте суміш рівномірно формою, уникаючи утворення бульбашок і порожнин. Обов'язково армуйте розчин звареною сіткою або прутами.

  3. Віброусадка суміші. Встановіть форму на вібростіл, де з розчину вийдуть усі зайві бульбашки повітря і склад рівномірно розподілиться за формою для огорожі.

  4. Вилучення заготовок. Після схоплювання бетону витягніть готові елементи з матриці -переверніть її на підготовлену поверхню за принципом пісочної «пасочки». Цей процес має бути обережним, щоб зберегти деталі декору.

Заготівля набирає міцність протягом місяця, але вже через 7 днів бетон буде досить міцним, щоб його транспортувати до місця встановлення і монтувати паркан. При необхідності нанесіть шар фарби на готову огорожу - так вона виглядатиме набагато красивіше, до того ж поверхня буде краще захищена від атмосферних перепадів.

Форма для європаркану - купити у Черкасах

Форми для парканів – ціна у Черкасах

Вартість може бути різною залежно від матеріалу виготовлення. Найпопулярніші склопластикові форми для огорожі, ціна на які від 4600 грн., вартість АБС форм від 690 грн./шт. Ми рекомендуємо купувати вироби зі склопластику – вони прослужать у рази довше та надійніше.

Щоб дізнатися вартість доставки в Черкаси і Черкаську область, ви можете зв'язатися із нашими менеджерами у будь-який зручний спосіб.

Де придбати форми для євроогорож в Черкасах

Ми пропонуємо замовити будь-які потрібні вам форми з доставкою по місту та області транспортною компанією. Ознайомтеся з характеристиками кожної моделі в нашому каталозі, багато варіантів є фото готового паркану з даної форми. Оформіть замовлення через кошик або зв'яжіться з менеджерами «Дніпро Бетон» - ми допоможемо вибрати відповідну модель, зорієнтуємо за наявністю та кількістю, прорахуємо орієнтовну вартість доставки. Є оплата готівкою та безготівковий розрахунок.

З усіх питань можна звертатися до нас по телефону та у месенджерах – будемо раді допомогти!