Форми для європарканів у Чернівцях

Європаркани із набірних бетонних плит стали справжнім хітом серед усіх огорож. Спочатку вони були простим і економічним рішенням для ділянки, але сьогодні, завдяки різноманітності дизайнів, стали гідною альтернативою конструкціям з натуральних матеріалів. До того ж можна нанести кілька шарів фарби на готовий паркан, щоб він став ще привабливішим. Для виготовлення таких огорож використовують форми для лиття бетону.

Форми для європаркану у Чернівцях

Властивості та особливості форм для парканів бетонних

Дані форми мають рельєфну поверхню та певний розмір, що дозволяє отримувати бетонні блоки стандартних габаритів та з потрібним малюнком на поверхні. У нас є великий вибір таких форм для плит і стовпів, вони підходять для огорож різної висоти. Ми пропонуємо матриці з різними малюнками, а також заготовки для одно- та двосторонніх блоків. У каталозі представлено докладні описи кожної моделі, а також вказано актуальну ціну на кожну з них.

З чого роблять форми для бетонної огорожі

Вибір матеріалу для форм секційних огорож відіграє важливу роль. Ми пропонуємо три різновиди, кожен має свої особливості:

  • Металеві – ідеально підходять для створення стовпів та інших бетонних опор. Не застосовуються для плит прольотів.
  • Форми зі склопластику - не піддаються корозії, мають потрібну жорсткість і незалежні від температурних перепадів. Розраховані на масове виробництво секцій, а також їх можна використовувати для самостійного лиття парканних блоків, наприклад, для будівництва огорожі на ділянці. Дозволяють отримати до 30 бетонних виробів на день.
  • Форми з АБС – стійкі до агресивних сполук у розчині та застосовуються лише у приватному будівництві європарканів.

Форма для виробництва єврозабору в Чернівцях

Євроогорожі із форм у Чернівцях

Ціна на форми для євроогорож в Чернівцях

Вартість залежить від обраного матеріалу, різні моделі стоять приблизно однаково. Ми пропонуємо широкий асортимент форм стандартних габаритів, а також вироби для вузьких плит та стовпів. Вартість склопластикових матриць починається від 4600 гривень, а ціна форм із АБС від 690 гривень за штуку. Для уточнення вартості та замовлення потрібної моделі з доставкою в Чернівці та Чернівецьку область зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми приймаємо дзвінки та відповідаємо на повідомлення в месенджерах.

Як зробити євроогорожу з форм

Виготовлення бетонної огорожі складається з кількох етапів:

  • Підготовка матеріалів – форма має бути очищена від забруднень.
  • Заливання бетонної суміші - підготуйте розчин на основі цементу М500 і рівномірно заливайте його у форму, уникаючи утворення порожнин. Важливо також армувати суміш прутами.
  • Віброусадка – використовуйте вібростол, куди потрібно встановити форму для паркану. Віброусадка допоможе позбутися зайвих бульбашок повітря і блоки будуть однорідними, міцними та з гладкою поверхнею бетону.
  • Вилучення заготовок – після першого «схоплювання» бетону переверніть форму і витягніть готовий елемент. Важливо це зробити акуратно.
  • Установка європаркану – кожна заготовка набуває повної міцності приблизно за місяць. Але вже через 7 днів бетон досить міцний для встановлення на ділянці.

Купити форму для паркану бетонного в Чернівцях

Де придбати форми для паркану з бетону в Чернівцях

Наші клієнти можуть розраховувати на оперативне відправлення замовлення обраною транспортною компанією до будь-якого населеного пункту. До того ж, ми самі є виробником, а не перепродуємо чужу продукцію. А значить пропонуємо найвигідніші ціни на форми для огорож.

Компанія «Дніпро Бетон» працює вже понад 15 років та спеціалізується на виготовленні різних бетонних виробів. Один із пріоритетних напрямків – виробництво європарканів. Ми самі виготовляємо секції та стовпи за допомогою цих форм і пропонуємо їх вам до покупки. У нас величезний асортимент дизайнів і є вибір за розмірами плит.

Допоможемо налагодити ваше виробництво елементів євроогорожі!